Oriflame

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Szárazsampon normalizáló rendszerrel - zsíros hajra, teafaolajjal. Hatására kevésbé látszik zsírosnak a haj.

Tisztán és frissen tartja a hajat a hajmosások között, víz hozzáadása nélkül, akár 3 napon át!

RyahOneY

2018. április 18.

Nem volt egy csúcstermék, de nekem azért a nagyon zsírosodásra hajlamos hajamra bevált, szépen lemattította, felfrissítette a hajszálaimat - de nem tett csodát, nem tartott ki egész napra a hatása, de nem is volt annyira rémes, mint ahogy itt sokan lefestik... Az illata nekem személy szerint bejött. Az, hogy hamar fogyna: nem tudom, én azért mértékkel használtam, 1-1 nappal néha kitoltam a hajmosást, ha épp nem tudtam/akartam aznap már hajat mosni, szóval attól függ, kinek mit jelent a "rendszeres használat". Nyilván aki majdnem napi szinten használja, annak villámgyorsan elfogy, ezt a termék "szemére vetni" badarság, minden termék ugyanígy jár, ha gyakran használja az ember... -.- Én azt sem tapasztaltam, hogy fehérítené a hajamat.
Egyébként első szárazsamponom volt ez, de arra jutottam, hogy inkább mosom, mintsem mindenféle vacakkal fújjam a hajam... (Lakkozni se szoktam, meg semmi mást nem használok rá, csak kiöblítést nem igénylő balzsamot/pakolást, kb. kétnaponta, máskülönben nagyon borzos vagyok). Továbbra is szeretnék 1 flakonnal itthon tartani, vész esetére, de inkább kerülni szeretném a használatát... :/
(Sajnos - ahogy láttam - ilyet már nem is lehet kapni a katalógusban, ami helyette van, az pedig egyrészt tényleg büdös, másrészt semmit nem kezd a hajammal, még annyira se, mint ez... :/)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

6vilag

2018. március 6.

Egyetértek az előttem szóló negatív véleményekkel. Katasztróra. Néhágy szárazsampont már kipróbáltam, és mivel azt hittem, hogy ennek a márkának elég jók a termékei, ez is jó lesz. Nem az. Egy kicsit sem. Soha többé nem veszek belőle, mivel semmit sem ér. Ettől még a mezei hintőpor is hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 6.

Annavictoria84

2017. október 22.

Nálam kidobós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 22.

Nálam kidobós...

pocoknyuszi

2017. május 23.

Sajnos, tényleg nem ér semmit se... maximum arra jó, hogy illatot adjon a hajnak, de száraz samponnak katasztrófa... a legrosszabb száraz sampon, amit eddig használtam, pedig már elég sokat kipróbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Suwun

2016. október 23.

Valami szörnyű ez a szárazsamponnak gúnyolt permetezőlé. Nagyon, nagyon dühös voltam magamra, miután megvettem, és újra meg újra szembesültem a különböző hibáival. Lelkesen rendeltem meg, a Bastite-féle szárazsamponokat volt alkalmam kipróbálni, és azokkal nagyon elégedett is voltam, és örültem, hogy otthonom kényelméből, pár kattintással magam is megrendelhettem egy szárazsampont ("tanácsadónő" vagyok, na nem mintha ez jelentene bármit is).
Első csalódásom akkor ért, amikor végre megérkezett a várt csomag. Mint karácsony reggelén, bontottam szét a kartondobozt, amiben a rendelt áruk megérkeztek, mindegyik közül erre voltam kíváncsi a leginkább. Kibontom, kézbe veszem, próbáljuk ki. Felrázom, hajhoz tartom messzebbről, megnyomom - semmi. Próba újra, erősebben, semmi. Lehet, csak én jártam így, és pont selejt flakont kaptam, de vagy egy órát küzdöttem a flakonnal, mire végre megadta magát. Egy pillanatra elhittem, ettől lesz ínyhüvelygyulladásom, nem a gépeléstől. Mire idáig eljutottam, a lelkesedés átcsappant valami másba, nyilván, mert egy órát birkóztam egy FLAKONNAL, mire használni tudtam.
Nem para, próbáljuk ki. Felrázás ismét, hajra fújás, nézzük, meg milyen! Egy kevéske fehér cuccal összeporozta a hajamat, de nem mondanám, eltúlozta. Hatásra? A büdös műanyag-szagán túl gyakorlatilag semmi. A haj gyakorlatilag ugyanolyan, mint azelőtt, max annyi a különbség, hogy összekócoltam némi rázogatásban az újrafésülés előtt. A szaga persze megmaradt, és nem mondom, nem ez lesz a legközelebbi Chanel illat... Gondoltam először, biztosan csak azért, mert még nem szoktam hozzá, ne várjak egyből drámai hatást, jó lesz ez még. Használtam tehát néhány naponta, főleg két hajmosás közötti időszakban, ugyanis könnyen zsírosodik a hajam.
Alig telt el másfél hét, mire a flakon újra megadta magát - ezúttal azért, mert teljesen kiürült, közben pedig nem túloztam el a használatát. Annyi fehér portól, ami ebben a flakonban van, a kokain bárók is éhen halnának Kolumbiában. A kommenteket elolvasva legalább tudom, hogy nem én fogtam ki az egyetlen selejtet. Azért ez így mi? Alig-alig használtam, néhány fújás időnként, és két hetet sem bír ki? Nem szeretem, amikor egy cég már elnézést, de lámának nézi a vásárlóit. Sokat elmond róluk, hogy annyira méltatják őket, a vásárolt terméknél ennyire kispórolják a cuccot.
HairX terméket biztosan nem vásárolok többet. Ha pedig szárazsampon vásárláson töröd a fejed, akkor ezt N E V E D D M E G ! Nagyon sok jobb (és nem mellesleg, akár valamivel olcsóbb) alternatíva van, amiért cserébe nem kapsz egy üres flakont némi fehér porral az alján. Még mindig dühös vagyok magamra, amiért fizettem ezért a vacakért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Enne

2016. augusztus 12.

Alaposan fel kell rázni (kb. egy percen keresztül) és aztán kb. 20 cm távolságból a hajtövekre permetezni. Egy picit fehér lesz a haj tőle, de kifésülés és formázás után eltűnik ez a púderes réteg. Az illata finom, és egész nap kitart a hatása nekem. Bár hozzá kell tennem, hogy a hajam nem igazán hajlamos zsírosodásra, utolsó egy-két napon mosás előtt viszont már nem olyan szép a tartása, és a töveknél fénylik egy picit, erre használom ezt a terméket. Az biztos, hogy túl sok nincs benne, de szerencsére túl gyakran sem használom, így már egy hónapja kitart, még egy kicsi van benne. Most vettem az avonos társát összehasonlításképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

rokazuzu

2016. május 24.

Nekem teljesen hatástalan, semmit nem javít a hajam állapotán. Kolléganőmmel egyszerre rendeltük, de ő is azt tapasztalta, hogy olyan mintha nem is fújta volna a hajára. Nagy csalódás volt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

panneszka

2016. február 25.

Nem a leghatásosabb, valamit javít a hajamon, de kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Nem a leghatásosabb, valamit javít a hajamon, de kevés.

Damayanti

2015. december 19.

Nekünk bevált. Sokat utazunk, ezért mi kifejezetten arra vettük, hogy ha épp úton vagyunk és nem akarunk sokat vacakolni a rendes hajmosással, vagy esetleg nincs mód mert olyan helyen vagyunk, akkor is legyen mégis valami gyors megoldás. Nekünk működik, egy-két nappal ki lehet tolni a rendes hajmosást vele, bár mi nem vagyunk zsíros hajúak, inkább száraz és ez nem szárít. Jól hazsnálva valóban tisztít, frissít. Igazi hajmosást nem pótol nyilván, de út közben, vagy mondjuk olyan helyen, ahol épp nincs mód a rendes hajmosásra, arra teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

ribizlizizi

2015. július 31.

ez jobban bevált, mint a volume-os vagy milyen verziója. az illata kellemes; picit sokaig kell törölgetni a hajat utána - szerintem akinek nem jó, vagy túl közelről fújta vagy túl sokat nyomott rá. Apránként kell, előrehajtott fejjel. Utána én dörzsölöm a törölközővel egy darabig, majd kifésülöm és úgy dobom hátra. Viccesen néz ki, de ha feltűzöm, rendben van. Pár órát ki lehet vele bírni vállalható fejjel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide