Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. október 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Kiszerelés: 100 ml

ribizlizizi

2015. október 22.

Na hát ez igazán büdös cucc volt! Hányni tudtam volna a szagától, ráadásul bennemaradt a hajban szárítás után is. Anyu vette nekem, miután lekopaszított a fodrász a töredező hajam miatt. Nem nőtt tőle a hajam különösebben. Szóval pénzkidobásnak pont jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Ancsibaba1993

2015. augusztus 21.

Növekedés semmi,hajhllásra semmi.. Csak jó kis zsíííííros haj,ráadásul viszket és hámlik tőle...KUKA....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Dalma0802

2014. augusztus 18.

Nekem egyáltalán nem nőtt tőle a hajam. Egyedül az illata tetszett. Inkább a ricinus olaj híve vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

ritariot

2013. április 14.

Apukám használja a hozzávaló samponnal együtt és tényleg beindult neki a hajnövekedés, sűrűbb lett ott a haja, ahol kopaszodott előtte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

treszi92

2013. március 1.

Remek termék , én először csak ez használtam magában , már vagy 3 évvel ezelőtt , észre vehetően gyorsabban nőlt tőle a hajam , de a hatáshoz elkellet használnom majdnem a felét , aztán megvettem a samponnal együtt ,az illata érdekes ,használatkor bőven belocsoltam vele a fejbőrőm és végig masziroztam, hetente 2x megismételtem , gondolkozok az ujra vételen , remélem a következő katalógusban kapható lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

d.krisztina

2013. február 20.

Én egyszer már használtam pár hónapja és akkor nagyon zsírosodott a hajam tőle. De mivel sűrűn mosom (rövid),ez nem volt olyan nagy gond. Amikor nem mentem sehova és napokig fütyültem a hajamra,akkor lehetett látni,hogy menyire zsírosodna ha nem mosnám gyakran... De igenis használt,észrevehető volt a növés. Aztán elfogyott és nem vettem újra mert nem volt akciós. Szerintem az eredeti ára nagyon drága. Most megint használni kezdtem és csoda történt,nem zsírosodik a hajam. Remélem közben nem változtattak az összetevőkön,olyankor szokott ilyen "csoda" történni...Nekem kifejezetten dússá teszi a hajam és tartást ad. Én mosás után használom nedves hajra és szárazon egyáltalán nem szoktam használni,tehát csak hajmosáskor. Szerintem jó. Akciósan venni fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

malik.regina5

2013. január 28.

2. hete használom,nem tudom,ennek a szernek köszönhető-e,de rohamosan nő a hajam,mint a fű.Igaz,hogy vágattam,már 1 hónapja 5-10 cm-t ,emellett nem vasalom,és rárakok mindent jócskán.
Nagyon bevált !:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Nagyon bevált !:)

Lilla91

2013. január 23.

csatlakozom a negatív vélemények sorához. 2 naponta szoktam hajat mosni, közvetlen utána szoktam eloszlatni a nedves fejbőrömön, majd másnap száraz bőrön, de hála ennek a kis "csodaszernek" elkezdett a hajam zsírosodni. Egy idő után olyan szinten zsírosított hogy mindennap hajat kéne mosnom, ami ugye szintén nem tesz jót hajhullás szempontjából. Az illata ugyan kellemes de a hatása se épp fergeteges, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

szaboevelin

2013. január 21.

A negatív válaszolóknak más-más a hajuk, mint minden embernek. Ez szerintem csak a hajadtól függ hogy használható-e a termék vagy inkább hagyd. Az én hajam se nagyon rövid, a mellemig leér és igen dús is. Az első nap beledörzsöltem egy keveset a fejbőrömbe majd másnap is, és így tovább. A második héttől kezdtem érezni hogy változtak a dolgok. Nekem nem zsíros tőle a hajam, viszont sokkal dúsabb lett, erősebb, lazább, puhább ráadásul növekedett 1-2 centit, ahhoz képest hogy el van töredezve a hajvégem, a sok hajvasalás miatt. Hát nekem innen kezdődig a csodaszer. Ha te is hasonlóan vagy a hajaddal kapcsolatban , szerintem próbáld ki . Nem hiszem hogy megbánod. ( Száraz hajra, jobban ajánlott )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 21.

Finnchi

2012. november 18.

Nem az én stílusom a negatívumokkal kezdeni, de most kénytelen vagyok ezt tenni... A fejbőrre kell felvinni, amit persze hosszú hajnál nem tudunk megtenni anélkül, hogy az a hajra ne jusson... Márpedig az én hajam nem szereti... Összeragad tőle, kellemetlen a tapintása... Valahogy nemistudom... nem tetszik ez az érzés... Ugyhogy én mindíg kiöblítem egy idő után, ami plusz 1 óra pepecselést jelent... Maga a termék nem rossz... de nem kell tőle csodát várni... kevésbé hullik tőle a haj, de sokadik használat után sem tapasztaltam intenzívebb növekedést, mint általában... Szóval na... vannak erre sokkal jobb megoldások a "természet gyógyszertárában" ;) :*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.