Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2012. április 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

kitti018

2013. szeptember 19.

Az illata nagyon jó,de a hajam nekem is eléggé zsírosodik tőle..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Az illata nagyon jó,de a hajam nekem is eléggé zsírosodik tőle..

Gabcsu

2013. augusztus 15.

Jó sampon, de az én hajam nem nőtt az átlagosnál gyorsabban tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Jó sampon, de az én hajam nem nőtt az átlagosnál gyorsabban tőle.

treszi92

2013. március 1.

Én nagyon szerettem , szép egeszséges fényes hajat biztosit , én a szérummal együtt hasznaltam , sokkal gyorsabban nőlt a hajam tőle , ha megint növeszteni szeretném biztos ezt a sampont venném :) a zsirosodas nem gond mivel nekem többnyire korpás volt a hajam , nekem segitett is ebben a problémámban :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

illusia

2013. január 9.

A haj nem nő gyorsabban tőle egyáltalán, viszont zsíros lesz és összetapad, nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

szöszike

2012. április 29.

A hajam gyönyörű és nő mint azőőrült, de sűrűbben kell fejet mosnom, mióta ezt használom, csupa zsír lessz a hajam 2 nap után :( De legalább nem húllik a hajam! Valamit valamiért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

magdus_

2012. március 21.

Elsőre az illata nagyon finom, kevésbé habzik, de az még nem derült ki, hogy mennyire növeszti a hajat. A baráti társaságnak viszont bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 21.

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.