Oriflame

Ár:   1699   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prettywishing, Módosítva: 2015. július 3.

Ár:   1699
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajformázók

A hajformázó zselé láthatatlan, akár 48 órán át tartó hatást nyújt. Az átlátszó zsellé keratint és B5-vitamint tartalmaz. Lágyan simul a hajra, gyorsan szárad. Tökéletesen észrevehetetlen, sima, lágy hatást nyújt. 5-as erősségű tartást ad.

prettywishing

2015. június 23.

hát ez a cucc olyan mint a ragasztó:D a kezemről is alig bírom levakarni. erős szappanos illata van. nem kétséges hogy bombaerősen tart és pillanat alatt szárad, de látszik a hajban nem is picit, nem fogom azonban annyira lepontozni mert szerintem nekem kell még begyakorolnom a használatát, addig majd nyomulok ilyen olaszos-gigolos stílben:D amikor először felkentem baromi kemények lettek a formázni való babahajaim, féltem is hogy hogy fogom én ezt kimosni, de meglepetésemre mikor másnap reggel felkeltem mintha magától odalett volna a hajamból a cucc:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Hidratálók: PEG-40, Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol