Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

A kiváló hatékonyságú sampon tisztítja a fejbőrt és a hajszálakat, eltávolítja a korpát. A korpásodás mértékét szabályozó szalicilsavat, és a viszkető fejbőrt nyugtató gyömbérolajat tartalmaz.

Kiszerelés: 250 ml

bellabloom

2015. szeptember 5.

Nálunk bevált, jól tisztít és puhítja a hajat. Ugyanakkor abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy korpákat nem tünteti el olyan jól, mint az írva vagyon... Az illata kellemes és habzani is jól habzik, 400ml-es kiszerelésben vettük egész olcsón. Szerintem kipróbálom a többi HairX-es sampont is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Orsyna

2013. november 26.

Nem korpás a hajam viszont zsírosodásra hajlamos szerencsére arra is jó, nem rossz egyszer próbáltam, eddig jó.
update: Az elején még elment de már többszöri használat után Nem jó kiszárította a fejbőrömet és korpás lett tőle a hajam..vagy a száraz levegőtől nem tudom de viszketett a fejbőröm.:S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.

K.Marti01

2013. november 5.

Nagyon bíztam benne, de nekem sajnos nem vált be. Másnap olyan zsíros lett tőle a hajam, mintha meg sem mostam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

csurienci

2013. november 3.

Kedvenc samponom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 3.

Kedvenc samponom :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid