Oriflame

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

"Az otthon illata spray azonnal egy párizsi kávézó reggeli hangulatát varázsolja az otthonába. Meghitt hangulatot, pazar illatot visz a nappalijába, környezetébe."

karaibrahimgil

2019. január 13.

Ha Párizs utcáinak illatára gondolok, először a vizeletszag jut eszembe. Nem szeretnék ezzel senkit sem megbántani, de mivel a párizsi tartózkodásom során sokat metróztam és sétáltam, a tapasztalataim távol állnak mind a romantikus emlékektől, mind pedig a budapesti péksüteményes, pizzás és gyrosos bódék okozta egyvelegtől. Lyon vagy Montpellier például nem ilyen, de Franciaország fővárosának, amelyet gyakran összefüggésbe hoznak a parfümökkkel, véleményem szerint "illene" másképp illatoznia. Felőlem Oriflame Home Collection-felhőben is úszhatna, akkor biztosan szívesebben mennék vissza.
Hogy miért? Mert a Reggeli Párizsban fantázianevű spray hozza azt, amire hivatott: meleg, vaníliás, nem túl mű illatot hagy maga után. Párizs helyett inkább a római péksüteményeket idézi fel bennem, csak kávé nélkül.
Az üvege miatt kicsit exkluzívnak tűnik (nem egy Brise, ugye), de ami ennél is fontosabb, hogy sokáig tart. Mivel a leírása szerint eleve nem nagy terekre tervezték (ott nem is teljesítene), a mellékhelyiségben használom. Egy éve bontottam fel, és még mindig van belőle! És teljesen jól semlegesíti a szagokat. Ezért merem állítani: megéri az árát, amennyiben arra használjuk, amire való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

skin

2017. november 17.

Kifújás után pár percig érezhető, vagyis gyenge. Szerintem , ha egy ilyen illatú parfümöt dobnának piacra nagyobb lenne a kereslet iránta / csak azért gondolom, mert volt aki kapásból magára fújta m annyira tetszett neki és azt hitte parfüm/ Nem veszem újra, bár amíg érezhető abban a pár percben kellemes az illata, fahéjas, picit mandulás finomság. Így karácsony előtt nagyon is aktuális, de erőtlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Coumarin, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.