Oriflame

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. május 11.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Luxus táplálás a szép arcbőrért. Az egyadagos kapszula olajos állagú formulája szójakivonatot tartalmaz. Mélyen táplálja a bőrt, és fiatalosabbá teszi a megjelenést.

0bikbik0

2017. május 13.

A szilikont és az összes közepesen komedogén összetevőt azért nem gondolnám "luxus" táplálásnak...
Szeretem az arcolajokat, használom is őket rendszeresen. A szilikont is elviselem (sőt én kifejezetten szeretem sminkalapnak), nem irritál kicsit sem, vagyis az összetétele még okés is lenne, de nem ilyen szöveggel, hogy "luxus" táplálás.
Ez a kapszulás kiszerelés is teljesen elfogadhatatlan számomra. Miből gondolja az Oriflame (van még rengeteg ilyen kapszulás kiszerelése), hogy mindenkinek egyforma mennyiségű terméket kell az arcára és/vagy még a nyakára kennie? Valakinek sok ez a mennyiség egy alkalomra, annak pazarlás, és van akinek egy kapszula kevés, de két kapszula meg sok lenne...Nekem mondjuk sok egy kapszulányi ilyen olaj, ezért nekem kimondottan pazarlás...(kaptam, magamtól nem vettem volna meg épp a kiszerelése miatt).
A hatása nem jobb, mint bármely más arcolajé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

A hatása nem jobb, mint bármely más arcolajé.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil