Oriflame

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hanne, Módosítva: 2020. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

Illatjegyek:  virágos, gyümölcsös, fás: mandarin, jázmín, kasmír

Oriflame EDP Többféle
Ár: 2200-4000 Ft , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , bontatlan , Helyszín: Tatabánya, fizetés: Tatabányán személyesen vagy előre utalás után foxpost vagy postán maradó.

lakeresztes

2020. május 27.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Sajnálattal vettem tudomásul, hogy a Paradise parfümöt már nem lehet rendelni, így megpróbálkoztam az Infinitaval és bejött!
Különleges illat, nem mondom, hogy annyira tartós, ezért le is vonok egy csillagot, de egy pár órát azért kibír. Ha vmi egyedire vágytok elérhető árkategóriában, akkor bátran rendeljétek meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Vicus

2020. május 15.

Oriflame-hez képest meglepően tartós illat, bár miután lecsengett, csak egy nyanyás szag marad, legalábbis rajtam. Első körben amúgy egy édes, de mégis kellemes illat. Eredeti árához képest mondjuk vannak sokkal jobb ár/érték arányú parfümök, de ez sem rossz választás. Az üvege is ízléses, tetszik ez a rose gold dizájn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Masnuci

2020. március 20.

Tegnap próbáltam ki először bőrre fújva az illatot és elsőre nem okozott csalódást. A fejillat édes, inkább gyümölcsös mint virágos, féltem is, hogy elmegy majd a mai tömegillatok irányába, de szerencsére nem. A kezdeti édesség lassan átalakul kellemes virágos illattá, rajtam icipicit rózsássá válik, ami érdekes, mert elvileg nincs benne. Összességében nem rossz parfüm, tartósságát tekintve sem panaszkodom, rajtam a niche parfümök se tartanak ki 6 óránál tovább. Nem bántam meg, hogy esélyt adtam neki. Ja és az üveg, hát az tényleg nagyon tetszetős :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 20.

tillizus

2020. március 7.

Nagyon finom illat, tényleg nőies gyümis virágos, de nem tudom mi lenne ha tartós parfümöket is piacra dobna az oriflame. Itt is mint az avonnál a mennyiség és nem a minőség a mérvadó.Elcsábulok néha egy - egy katalógus illatra aztán rájövök hogy felesleges pénzkidobás volt. Ok tudom hogy a nagyágyúk közt is van, nullás tartosságu, sok pénzért! Na de hogy sorozatba ilyeneket?? A possess is botrányos az Oeiflamtol. Jó indulattal 2 csillag ide.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

Terru

2020. március 7.

Finom, elegáns és nőies. Pont annyira édes amennyire kell. A tartóssága kb 3-4 óra. Akciósan nagyon megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

pearldiver66

2020. február 20.

Ma vettem kézhez a csomagot, és az új oris parfümöt. Nagyon jó illat! Remek alkotás! Az üvegje is szép,de visszafogottan, ízléses mégis. Az illat ,finom,picit friss, virágos, édes,és kissé fás. Olyan " boldogságot" sugárzó .... A mandarin is határozottan ott van. Rajtam, olyan 3-4 órát simán ott van. Akciósan vettem,ennyit megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

Viwi0524

2020. február 12.

Ma reggel vettem át a csomagot amiben ő is ott lapult. Igazából eredetileg nem is akartam megrendelni, mondván h annyi parfümöm van már, hogy minek is.... 🤔 Vegül nyilván győzött az h igenis rendeljem meg, mert ez elfer meg 😂
Első illatozasra szintén az Oriflame Magnetista parfumjére emlékeztetett.
De ma ahogyan kiprobaltam, a bőrömön teljesen más az illata.
Egyszerűen nagyszerű. Nagyon kellemes, kicsit erős az illata, de én szeretem az erős parfumoket. A tartossagarol meg nem tudok beszélni, mert kB 1 órája fújtam magamra, nyilván brutálisan érzem még most.
Ez egyenlőre 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Első illatozasra szintén az Oriflame Magnetista parfumjére emlékeztetett.
De ma ahogyan kiprobaltam, a bőrömön teljesen más az illata.
Ez egyenlőre 5*