Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2017. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Továbbfejlesztett formulája gazdagon tartalmaz kivi- és elemifa-kivonatot, A-, C- és E-vitamint. Serkenti a köröm növekedését és táplálja a repedezett, törékeny körmöt.

Sarene

2017. április 3.

Imádtam, mert tényleg használt, erősebb körmöm lett és gyorsabban is nőtt.Az újabb kiadás kevésbé hatásos szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

zdoreebaba

2014. június 28.

Tökéletes megoldás mind a körömnövekedés serkentésére, valamint a körmök megerősítésére. Számomra nagyon jó. A megtisztított körmeimre szoktam felvinni egy kisebb mennyiséget, amit egy-két perc alatt magába szív a körmöm. Természetesen kipróbáltam több mennyiség felvitelével, úgy tíz perc kellett, hogy beszívja a körmöm. Miután beszívta, felvittem a kedvenc kézkrémemet és felvettem a hidratáló kesztyűt. Csodálatossá vált mindkét kezem és a körmeim is. Nagyon megörültem. A lakkra visszatérve: árban elég drága, csak akciós áron veszem meg (699.-), az illata erős, de tűrhető, mert gyorsan beszívódik. Összességében nekem bevált. Gyorsabban nőttek a körmeim és egészségesebbek lettek. Köszönöm Oriflame! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

tamasbobe47

2014. március 2.

Olyan az illata mint a Mirage.-nak :) A hatása nem rossz, de remélem, hogy folyamatos használat mellett jobb lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

CocoSunrise

2013. szeptember 2.

Nekem eddig pont olyannak tűnik mint a régi Growth Booster... bár ez a továbbfejlesztett formula. A régi is remek volt, ez is az. Táplálja a körmöket, gyorsan beszívódik... már pár nap után látható az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Lilla91

2013. április 15.

Egyetértek az előttem szólóval. Tényleg szuper jól ápol és ami nekem személyesen nagyon tetszik, hogy 5 perc alatt teljesen beszívódik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Habchók

2013. február 8.

imádom, kellemes az illata, táplál, gyorsan felszívódik - valóban csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

imádom, kellemes az illata, táplál, gyorsan felszívódik - valóban csodaszer!

Antioxidánsok: Ascorbyl Methylsilanol Pectinate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Sorbitol, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0