Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusolókrém frissítő, a tél ihlette illattal. Enyhén csillogó hatást nyújt.

Kiszerelés: 250 ml

Black Fairy

2015. május 29.

Az állaga jó volt, nem szárított, meg semmi ilyesmi...Viszont ezt a szagot nem bírtam elviselni, túl tömény és erős volt...részemről két csillag, a minősége megérdemli, de soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

melindae

2014. július 11.

Szerencsére nem nyújt enyhén csillogó hatást :D
Nekem nagyon tetszett ez a tusolókrém, már nem lehet rendelni, rég láttam a katalógusban. Finom, krémes állag, nem szárítja a bőrt, az illata varázslatos. Tényleg olyan, mintha tél ihlette. Újravenném, ha nem vonták volna ki a kínálatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 11.

Szerencsére nem nyújt enyhén csillogó hatást :D

kalmaniki

2013. szeptember 7.

Ajándékba kaptam, illata alig van, de egy különös mellékillatot érzek a használata után, ami egyáltalán nem kellemes, zselés állagú, alig habzik, nem tetszik ez a tusfürdő, csak nagyon ritkán használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Ella

2013. január 16.

Én sem voltam elájulva az illatától, jobbra számítottam, kicsit olyan, mintha csokibevonós illata lett volna valami "fehér" illatalkotóval. Nem tapasztaltam csillogást én sem. A férjem is használta. A habzása viszont teljesen oké.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Judiit

2012. május 13.

akkor én kilógok a sorból, mert nekem borzalmas az illata. Viszont ne szárít, dús habot ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 13.

noxibaba

2012. május 11.

Nagyon kellemes illata van. Nem tudom mihez hasonlítani, de imádni való. Női-férfi részre is ajánlom. Én semmilyen csillogást nem vettem észre a bőrömön használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

danacanahai

2012. január 19.

Isteni téli illata van és dús habja. Szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Isteni téli illata van és dús habja. Szeretem...