Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marcha, Módosítva: 2017. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők

Extra folyékony alapozó, amelyet a selyem lágysága ihletett. Tökéletesíti a bőr tónusát, természetes, szinte észevehetetlen fedést nyújt. Részecskéei elkendőzik a bőrhibákat, ragyogóvá teszik a megjelenését.

Sziszikee58

2019. április 2.

Közel féláron vettem, és én teljesen megvagyok vele elégedve. A legjobban az tetszik benne, hogy a színárnyalata végre tökéletes a bőrömhöz! (Sajnos ebben nagyon béna vagyok, vagy túl világos, vagy túl sötét alapozót veszek mindig)
Ami a fedését illeti, valóban hibátlan, bár én korrektort is használok alá. Könnyű eldolgozni, és tartós! Az új kedvencem lett, eddig 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

GyTunde

2018. május 28.

Eddig ez a legjobb alapozó, amit eddig használtam. Tartós és a fedése erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Eddig ez a legjobb alapozó, amit eddig használtam. Tartós és a fedése erős.

eviviktoria

2018. április 19.

Nekem ez az eddigi legjobb alapozó egyszerűen annyira láthatatlan fedést biztosít jó mondjuk nekem nincsenek pattanásaim meg bőrhibáim de egyszerűen tökéletes a végeredmény imádom hogy egyszerűen felvitele és olyan jól el dolgozható akár két kis csepp is elég az egész arcomra nagyon takarékos és szuper ez a termék ! ☺️ 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

nkatika

2018. március 13.

UP:
Egy pontot muszáj lerontanom. Fel szoktam rázni, de álló helyzetből cseppentek. Viszont visszafolyik az üveg nyakára egy csomó alapozó, mert összegyűlik a kupak alatt. Csúnyán rászárad reggelre, túrós, és mindent összeken. Nem túl esztétikus, és nem túl vidám takarítgatni. :(

Katalógustermékhez képest mindenképpen a kiemeltebb, luxus ígéretű cuccokhoz tartozik. Akcióban beszereztem egyet az Ivory árnyalatból (most még rendeltem egy Vanillát, a kettőt kell kevernem majd a hóka bőrömre).
Meglehetősen folyékony termék, a pipettáját még nem használtam, mert a külsején felvesz annyi anyagot, ami elég az egész arcomra. Szépen aláhidratálva a legjobb alapozóm, azt kell mondanom. Erre csak akkor jöttem rá, amikor más, drogériáshoz akartam visszatérni. (Azonban ha nem sikerül kellően hidratálni, akkor képes kiemelni a pórusokat, úgy vettem észre. Érdemes erre odafigyelni.)
Szép a fedése, de nem nélkülözi azért a korrektort. Természetes a finise, nem mattít, nem szárít - én kicsit gyöngyökkel rápúderezek. Napközben szépen "kopik", úgyértem, nem foltos, nem csúszkál. Könnyen eltávolítható.
Ha nem BB-t használok, akkor ő a tuti. Érdemes akcióban beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 13.

UP:

Ha nem BB-t használok, akkor ő a tuti. Érdemes akcióban beszerezni.

Pumi

2018. március 12.

Nekem az állaga nem szimpatikus, olyan vizes olajos...ráadásul alig birom az ecsetről lemosni, ragad a kezemen.Ráncaimat mélyíti, pórusaim üvoltenek :D:D Csíkoz az arcomon, egyszeruen képtelenek vagyunk összebarátkozni. Nekem ez gagyi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

skin

2017. augusztus 4.

Egy új alapozó az Oriflame-től. A csomagolása egyszerű fekete doboz letisztult forma. Az alapozót egy pipettás manapság igen divatos adagoló rejti, az üvege tapintásra kissé bársonyos jellegű ezáltal a kézből kicsúszás veszély is csökkentve van . Az alapozó folyékony ,de mégsem vízszerű hanem inkább krémesebb .
Ami a színeket illeti 5 szín közül választhatunk,de bizonyára keverhetőek is tetszés szerint a színek és így már sokkal szélesebb színskálán mozoghatunk kis plusz ráfordítással. Az ár tekintetében azt hiszem nem lehet okunk panaszra akciósan kb. egy Catrice alapozó szintjén mozog. Pár napja használom ezért hosszútávú hatásról még nem tudok beszámolni,de az első napok engem meggyőztek. A fedése nem gyenge , hanem egy jó közepes, az eloszlathatósága egyszerű már az első réteg is szépen fed és építhető .Nekem a szem alatti karikáimra azért kellett némi korrektor. Nagyon kényelmes , szinte súlytalan az arcon viselve, a ráncocskákba nem ül bele a száraz részeimet amik azt hiszem most nincsenek is nem emeli ki. A finise inkább szaténos , már-már bársonyosnak nevezném az arc tapintását a használata után. Én a vanília árnyalatot vásároltam meg, mert azt találtam sárgásabb tónusúnak, de ez kissé világos most nekem azt hiszem, ám hófehérkéknek tökéletes választás lehet. Én nem éreztem különösebb illatát, de azért nem esküdnék rá hogy illatmentes. A kiadósságát illetően még nincsenek tapasztalataim,de nem pár cseppel is erősebb fedést lehet elérni ,mint egyes folyékony alapozókkal.Összegezve: egy nagyon jó kis terméke ez az Oriflame-nek csodálkoztam is ,hogy nem volt körülötte nagyobb reklám. Ahogy láttam a jelenlegi katalógusban nem szerepel,de még elérhető az online felületről. Mindenképpen ajánlanám ezt a terméket bárkinek, mert pattanást nem okozott ,nem szárított és jól bírta átfényesedés nélkül a fél napot.

Update: azért ez sem csodaszer a fényesedés tekintetében kell neki mondjuk 5-6 óra hozzá,de összességében jó terméknek tartom.

2017.08.04 közel 40 fok odakint. Ez volt az utolsó csepp a pohárban ,kérem szépen ez kiállta a hőségriadót. Végre valami ami nem olvad le rólam és nem ragacsos. Bizton állítom 8órát simán kibír. Veszek belőle még párat amíg kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Judiit

2017. augusztus 1.

Tesztelem jelenleg. Fedése kíváló. Hangyafarknyi elég az egész arcra. A pipettás megoldásért nem vagyok oda, így a cső oldaláról ecsettel szedem le a kellő mennyiségű terméket. Nem totál matt, hanem ad egy kis fényt . Illata végre nem az a zöld alga, amit ki nem állhatok. Egy picit a pórusokat kiemeli. Tartóssága ebben a kánikulában viszonylag jó . Természetesen átfényesedik 3-4 óra után. Nem oxidálódik olyan brutálisan, mint a Catrice pipettása, ami egy hatalmas pozitívum,
Kellemesen csalódtam. Tetszik :)
Hajrá Oriflame !
Megadom az ötödik csillagot is. Egyszerűen ennyi pénzért szuper alapozót kapunk, ami igencsak veri jó pár nála nevesebb és drágább márka termékét. A vásárlása óta mindennap használom. Nincs pattanásom, nem rosszabbodott a bőröm állapota. Mondhatni szerelmünk töretlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Kellemesen csalódtam. Tetszik :)
Hajrá Oriflame !

marcha

2017. július 10.

Ez egy csoda! Tökéletes. Tényleg nagyon kevés kell belőle, könnyen eldolgozható. Rajtam nem oxidálódik, a fedése pedig meglepően magas, korrektort sem kell hozzá használnom hozzá. Nekem nem fénylik át és nem is kopik, egy egész napot kibír. Egy kicsit mintha szárítana, de ennyit elnézek. Arra viszont még nem jöttem rá, hogy a pipettás kivitel mivel tud többet, de gondolom, majd megtanulom használni idővel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

lucintaa

2017. július 6.

Nem rossz kis alapozó, még így nyárra sem.
Az állaga nagyon, de nagyon folyékony, már szinte olyan, mint a folyékony selyem, így vigyázni kell, nehogy elcseppenjen, az eldolgozása viszont könnyű, de gyorsnak kell lenni. Számomra új ez a pipettás kialakítás, de tetszik, mert hasonlóan a pumpáshoz, annyit lehet vele adagolni, amennyi szükséges. Nem matt hatású, inkább ad egy egészséges fényt még a zsíros bőrnek is. Tartós, nap végére sem mászkál el, szép a fedése. Van egy minimális illata, nem tolakodó, eleinte kicsit érezni, de nap közben elszáll.
Sokáig elég lesz, mert nem kell belőle túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Nem rossz kis alapozó, még így nyárra sem.
Sokáig elég lesz, mert nem kell belőle túl sok.

mariann33

2017. július 6.

Még nem láttam alapozót amiből ennyirre kevés kéne!Őszintén szólva az elnevezése és a leírás alapján teljesen másra számítottam.A natural beige-t rendeltem ami ahoz képest,hogy sötét árnylat,felkenve igen világos,lehet,hogy a nagy fedőképessége miatt,nem tudom,még tesztelem én is.Felvitel után olyan púderes lesz,mint a hab állagú alapozók,és eléggé szárít.Zsírosabb bőrön szuper lehet,mert látom hogy jó termék,nagyon jól fed,egy pötty is sok,púderes finish,de világosak a színek és szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-10

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag