Oriflame

Ár:   879 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Minden korosztálynak, érzékeny bőrre

Kiszerelés: 150 ml

walaky77

2017. augusztus 21.

Jó kis termék, nyugtatja a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Jó kis termék, nyugtatja a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet és az illata is jó.

rekarebeka

2017. április 1.

Ezt az arctonikot próbáltam ki először az Oriflamesek közül és teljesen meg vagyok elégedve vele. Jól tisztítja a bőrömet és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az illata is tetszik, illetőleg nem irritálja az arcbőrömet, számomra nem okoz maró érzést. 5 csillag, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

OPetra

2017. február 11.

Nekem teljesen átlagos arctonik, kb. egy micellás vízhez tudnám a leginkább hasonlítani. Az illata nagyon finom, szolid, tiszta, szépen tisztít, de ennyi. Semmi különös nincs benne, bár lehet, hogy nem is arra hivatott. Már elég rég rendeltem, még a felétől több van belőle, elő is keresem, hogy újra bevessem a napi arcápolási rutin során. Nem hiszem, hogy újraveszem, használtam tőle sokkal jobbat már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

eperturmix

2017. január 26.

Lehet nem rendeltetésszerűen használom,én micellás víz után még áttörlöm vele az arcom.Előtte az avonos rózsás arcvizet használtam helyette,ami nem tonik,de úgy megszoktam ezt a procedúrát,maradok is ennél.Imádom az illatát,borzasztóan finom,szétfoszlik lassan a vatta annyiszor áttörlöm az arcom,csak még érezhessem.Picit ragadok utána,és ha nem is szárít,de valami csípő érzést érzek én is.Rákrémezek utána,úgy elmúlik.Pirosságot,zsírosodást nem tapasztaltam,nem jött ki egy pattanás,se mitesszer.Teszi a dolgát,kárt nem okoz,az illata fantastisch,nekem több nem kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

letty04

Korcsoport: < 18
2016. november 10.

Az elején nem nagyon vált be, de már majdnem egy hete használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. A pattanásaim lezdtek eltűnni❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 10.

JudithBeauty

2016. november 6.

Korábban nem nagyon szerettem a tonikokat, mert mindegyik csípte az arcbőrömet. Ez a kivétel! Frissítő hatású, finom kamillás illatú, és megfelelően tisztít. Száraz típusú arcbőrömet nem szárítja, nincs a használata után irritáció.
Smink lemosására nem alkalmas, arra ott van a sminklemosó, de nem is ez a funkciója. Nekem bevált, és ha újra akciós lesz, akkor venni fogok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

kalavirag

2016. november 4.

Akciós áron szereztem be, nagyon jó kis tonikról van szó, az illata is nagyon kellemes igazi tisztaságot juttatva az eszembe, nem irritálja a bőrt.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
borbasemese

2016. július 16.

A katalógusban nagyon megtetszett az illata, meg alapvetően meg vagyok elégedve az Oriflame-s termékekkel, így megrendeltem. Az illatát nem is kifogásolnám, de hatása... Sajnos nekem nem a legjobb, csak zsírosítja az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

liliomszirom

2016. április 25.

Sokfélét kipróbáltam már, ez volt az első tonik amitől később nem ragadt a bőröm. Kellemes illata van, nem szárít, frissítőnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

csiniteki

2016. január 25.

Eddig szeretem,nem szárít és puha a bőröm, jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Eddig szeretem,nem szárít és puha a bőröm, jól tisztít.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.