Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden korosztály számára megfelelő, zsíros bőrre kifejlesztett termék teafaolajjal, amely antibakteriális tulajdonságokkal bír, kezeli a pattanásokat és tisztítja a bőrt.
Tisztít, mattít, csökkenti a pattanások számát.

Kiváló hatékonyságú arctonik, amely összehúzza a pórusokat és mattítja a bőrt.

Kiszerelés: 150 ml

hadri

2020. január 14.

Pattanásokra és a gyulladt szőrtüszőkre is bevált. Sajnos még 30 évesen is nagyon zsíros a bőröm és gyakran vannak pattanásaim. De ennek a toniknak és az Oriflame kis kiszerelésű teafa olajának köszönhetően sikerül gyorsan elmulasztanom őket. Ha pedig borotválás után valamelyik szőrtüszőm begyullad, arra is szoktam használni , mert segít a gyulladás megszüntetésében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

radioaktiva

2019. április 30.

Nekem bármit el lehet adni, ami teafás. Ez a tonik jó ideje nagy kedvencem. Érzékeny, vízhiányos bőrön van, de egyáltalán nem bántja. Nincs irritáció, nem szárít. Normál áron picit drága szerintem, de akciósan megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 30.

Szofi1101

2019. április 29.

Azt nem tudom megítélni, hogy a 'hétköznapi' pattanásokon mennyit segít, nekem gyógyszeres kezelésre szorult a bőröm, tehát nekem nem ez váltotta meg a világot de ettől függetlenül szeretem, lassan fogy, elég sokáig elég, nekem az illata is kellemes. Talán egy picit szárít, ezért zsírosabb bőrre ajánlom, de teszi a dolgát, szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

monikabujtas

2019. január 26.

kb 3 hónapja használom esténként, és eddig nagyon bevált, igaz más oriflame termékekkel együtt, de ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

TeodoraHegedus

2018. augusztus 21.

Még csak negyedét használtam el, de már sokkal kevesebb pattanásom van. A legjobb tonik amit valhah használtam. Az illata teljesen oké, nem száritja a bőrt és nem is irritálja a szemkörnyékét. Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

nita99kasler

2018. június 10.

Pár hete van használatban, így még a hosszútávú pattanás mennyiség csökkentő hatásáról nem tudok beszélni. Most épp kevesebb pattanásom van, mint mikor elkezdtem használni, de ez lehet a hormon változásoktól is. Az illata kellemes, nem szúrós. Az összes maradék sminket eltávolítja. Mindig meglepődök, hogy mikor azt gondolom, hogy na most aztán tényleg jó alaposan lemostam a sminkem akkor is van még amit ez leszed, ezt szeretem benne legjobban. Az ára is barátságos és gyakran van akcióban. A teafás lotiont is használom hetente párszor, együtt a legjobbak.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

zsviktorina

2018. május 26.

Határozottan csökkenti a pattanások kialakulását. Nagyon szeretem használni végleges tisztításként a hidratáló előtt. Nem csípi a szemet az alcohol tartalma ellenére és nem is szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Vivi1990

2017. október 20.

Már a 3. flakont hasznalom belőle. Heti pár alkalommal használom. Jól tisztít, az illata is jó és nem túl drága. Továbbra is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Flanna

2017. augusztus 28.

Én nagyon szeretem, már régóta ezt a tonikot veszem újra. Tökéletesen be lehet építeni az esti arcápolási rutinba. Az illata jó, bár kicsit ragad utána az arcbőr, reggelre nagyon szépen elbánik a pattanásokkal. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Csutak

2017. június 6.

Nem akartam addig véleményezni, amíg meg nincs hosszabb ideje és nincs használva. Mattító hatása egyenlő a nullával, gyakorlatilag ugyanolyan marad utána az arcom...na jó, mégse. Nedves marad és el szoktam masszírozgatni a fent maradt tonikot. Viszont észrevettem, mikor elfogyott az avonos rózsavizem, hogy sminkeltávolításra is szuper. Nekem legalábbis jól leszedni a szemsminket. (Alkohol tartalma ellenére is merem a szemkörnyéken használni...tudom, nem vagyok ép.) Három csillag jár neki, részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.