Oriflame Love Nature Cold Cream Kézkrém Tápláló és Bőrvédő Méhviasszal és Mandulaolajjal

Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. február 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag textúrájú és formulájú kézkrém, amely táplálja és puhává teszi a száraz, érdes bőrt, véd a zord, hideg időjárás káros hatásaival szemben. Formulája ápoló és hidratáló hatású, természetes mandulaolajat és méhviaszt tartalmaz. Gyorsan a bőrbe szívódik, nem kelt zsíros érzetet, azonnal javítja a bőr komfortérzetét. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Vanille23

2021. március 20.

Nagyon szeretem az illatát, és a hatásával is nagyon meg vagyok elégedve. Elég zsíros krém, így én is inkább éjszakára használom, másnapra mindig nagyon szép puha tőle a kezem. Ragacsosságot én szerencsére nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

veci

2021. január 5.

Zsíros, gazdag krém, ilyesmire számítottam. Nappalra valóban nem válik be, de éjszakai kézkrémnek szuper. Lehet, ideálisabb lenne kézmaszk néven árulni, ahogy az Oriflame más sűrűbb kézkrémjeivel is teszi. Én lábra is kentem, ott is bevált, szerintem aként fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

szivecske

2020. április 6.

Isteni ez az illat és tartós is hidratálásban is jó, de nagyon ragacsos érzetet hagy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Angyalka94

2020. február 10.

Egyszerűen rossz. Nem tudtam elhasználni, engem nagyon zavar ha egy krém ragacsos érzetet hagy maga után. Nos ez a krém ragadt nem is kicsit és nem is kevés ideig. Az illata sem volt a legjobb de nem is a legrosszabb. Próbáltam éjjelre használni de egyszerűen nem akart a ragacsos érzet elmúlni és mindig oda jutottam hogy lemostam a kezemről.. Nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

PandAG

2019. április 25.

Tetszik az illata és szép puhává varázsolja a kezem, viszont csak este lefekvés előtt szeretem használni, mert nagyon sokáig ragacsos érzetet ad és azt napközben nem bírom elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

WAME123

2019. március 12.

Szuper kis krém. Valóban igazi téli, gazdagon ápoló fajta, ennek ellenére könnyen beszívódik. Nem szeretem a mézes illatot, de ez kifejezettem finom, frissítő illatú. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

bendi13

2019. február 23.

Az eddigi legjobb kézkrémem az Oriflametől. Nincs vizes állaga, érezni, hogy van benne anyag. Nagyon sűrű és egy picit nehéz eldolgozni, de gyorsan beszívódik. Télen kifejezetten ajánlott, de nyárra ez nagyon sok lenne. Akinek nagyon száraz a keze egy próbát mindenképpen megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Lauric Acid ti I eu 4 1