Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Radírozó hatású tusolózselé eperrel és lime-mal, természetes epermaggal, amely gyengéden radírozza, simábbá, puhábbá és tisztábbá teszi a bőrt. Élvezze csodás hatását és pazar illatát. Formulája biológiailag teljesen lebomlik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

noricza

2021. április 12.

Az illata finom, nagyon jó egy frissítő nyári tusolás alkalmával. Az ára kicsit túlzás , radírozni radíroz de mindennapra azért érzékeny bőrre már sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

AnnaLAKK

2019. október 21.

Imádom az illatát nem tudok vele betelni, de az előnyeiről ennyit tudok csak elmondani. Radírozó hatáshoz kicsit kevés benne a szemcse inkább csak tusolózselének mondanám, de sajnos nem arra vettem, úgyhogy csalódott vagyok. A kupakja első pár használatnál letörött és az utolsó cseppeket nagyon nehezen préseltem ki a flakonból. Az illata isteni, de a nehézkes használat miatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

csemezb

2019. október 7.

Akciósan vettem, teljes áron nem biztos, hogy megvenném, mert igazából nem "tud" semmi extrát. Az illatát szeretem, jól habzik. Tusfürdőnek szerintem elég jó, testradírnak meg egyértelműen kevés. Problémát eddig az elmúlt hetekben nem okozott. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

nyuszita

2019. július 18.

Valóban nem rossz termék, de én annyira nem voltam elájulva tőle. Picit sokallom az árát a tudásához képest. Testradírnak nyilván nem lehet nevezni, mert ahhoz kevés benne a szemcse, így testradít ugyanúgy kell használnom mellette. Az illata kellemes eperillat, az állaga sűrűbb. Nem szárít, nem irritál. Sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

danyadi77

2019. július 8.

Nyáron praktikusnak tartom,hogy rendszeresen eltavolítsuk az elhalt bőrt, finoman. Nyaralasra is ezt vittem, így a naptejet is könnyebb volt lemosni este. Nagyon jó illata van. Állagából adódóan nem nagyon habzik (zselés, szemcsés), de nem is baj. Kellemes hasznalni..picit gyorsan fogy, jobb is, hogy a nagy kiszerelest vettem, igaz családilag használtuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Nussancs

2019. május 26.

Nem szàrìt, nagyon jó az illata, puha lesz tőle a bőröm. Egyetlen negatívum az àra, de néha akciósan megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

jane79

2019. május 10.

Nagyon nagyon fincsi illat, külön plusz pont a radírozó hatásért. Azt kell mondjam ilyen frissitő tusfürdővel én még nem találkoztam. Kár, hogy olyan drágán van mindig, ha akciós akkor is túl drága :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

pattelin

2019. április 8.

Jó kis testradír, frissítő illattal! Az illata remek, kellően fanyar. A radírozó szemcsék megfelelő nagyságúak benne és nem túl érdesek, szépen tisztítanak! Egyedüli bajom az, hogy hajlamos vagyok sokat használni belőle és gyorsan fogy! Mivel heti 1x használom max. így ez sem olyan nagy baj.. Szerintem újraveszem máskor is majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

szida

2019. április 1.

Frissítő illat, gyengéd bőrradírozó hatással. Már a harmadik terméket használom. Nyárra tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

zdoreebaba

2018. február 10.

Elsősorban azért figyeltem fel erre a termékre és a termékcsalád összes tagjára, mert új illatban pompáznak és környezetbarát a csomagolásuk. Számomra ez nagyon fontos szempont. Imádtam! Akár egy frissítő nyári zápor. Állati jó termék. Imádom benne a kis radírozós szemcséket, feldobják a terméket. Természetes eper illata van és a lime átvarázsolja ezt a kellemes édeskés eper illatot egy kicsit fanyarkássá, ami nekem nagyon bejön! Jól frissíti, regenerálja a bőrt, az elhalt hámsejtektől felszabadítja. Gyorsan felhabosodik, a géles állag gyorsan picuri habokat képez. Csodákat tett a bőrömmel! Nyáron visszaérek a használatához!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Antioxidánsok: Fragaria Ananassa Seed Extract