Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gica81, Módosítva: 2020. július 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az egyszer használatos zselés arcmaszk szuper összetevőkkel - organikus naranccsal és fügével. A narancs C-vitaminban gazdag, egészségesen ragyogóvá teszi a bőrt. A fügéből nyert cukrok és flavonoidok védik a bőrt a szabadgyökök káros hatásaival szemben.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zonga

2021. március 24.

Nekem 3-4 alkalomra simán elég egy tasak. Nem kentem fel sokat (de szerintem megfelelő mennyiség volt), szépen beitta a bőröm. Nem lett tőle "hűha"- érzésem, de jó érzés volt, szerette a bőröm, szebb lett utána. Géles állagú, jól kenhető, nem csíp, nem irritál.
Az nekem is bajom, hogy nem visszazárható a tégely. én egy csipesszel oldottam meg, de ez így nem túl praktikus és nem túl gusztusos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 24.

Gica81

2020. június 27.

Nagyon szuperül hidratálta az arcomat.
Bő 20 percet hagytam az arcomon a 10 perc helyett. Nagyon szép és egyenletes arcbőröm lett a lemosás után.
Elhasználtam az egész gélt az arcomra és nyakamra, de szerintem 2 alkalomra is simán elég lett volna, de mivel nem lehet visszazárni a csomagolást így inkább magamra kentem az egészet.
Az összetevők között szerepel a parfüm is, de nem tolakodó egyáltalán. Összességében egy próbát megért :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

Nagyon szuperül hidratálta az arcomat.

Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.