Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ALettah, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 6.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Organikus, antibakteriális teafából nyert, esszenciális olajjal és lime-mal. Csökkenti a pattanások megjelenését, rendszeres használatával hibátlannak látszik a bőr. Semlegesíti az arcpírt, csökkenti láthatóságát. Sima textúrája selymes tapintású, virágos-citrusos illata van.

Parabénmentes

Pownie

2020. szeptember 23.

Amikor én vettem, korrektorként hirdették. Hát olyan Shrek-színű lesz tőle a bőr, hogy csak otthon lehet használni. Nekem a pattikat szépen leszárítja, másnapra a gyulladást csökkenti (eltüntet a vörösséget). Az orromon a mitesszereket is be szoktam kenni vele, valamennyire azokon is segít. 2000 Ft-ot sokallom érte, de kb 2-3 havonta leviszik az árát 7-800 Ft-ra, érdemes kivárni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

lakeresztes

2020. július 12.

Vegyesek az érzéseim.. azért rendeltem meg, mert volt régebben egy majdnem ugyanilyen pattanáskezelőm az Oriflame-től, amit szerettem, de annak az egyik fele zöld volt, a másik fele pedig barnás (korrektor). Az a helyzet, hogy szerintem ez nem olyan hatásos, mint az volt. Felkenem éjszakára és reggelre nem igazán történik semmi azzal a fránya pattanással.. sajnos tényleg van abban valami, hogy felesleges vétel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

zonga

2020. június 13.

Szerintem nem rossz termék. A fiam arcán ha kijön egy-egy pattanás, ezzel kenjük be estére, és reggelre sokkal jobb állapotban vannak a patik. Kisebbek, kevésbé gyulladtak. Könnyű kezelni is. A zöld színe valóban nem mutat jól az arcon, de estére jó. Jó a mérete is, jól kézbe vehető, jól használható., táskabarát, nem folyik ki stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 13.

ALettah

2020. május 10.

Az év legfeleslegesebb terméke kategóriában jó eséllyel indulna ez a kis stift. Tehát, mivel ZÖLD, nappal használni esélytelen. Esetleg marslakóknak, vagy első trimeszteres terheseknek, akik úgyis zöld arcszínnel mászkálnak az émelygés miatt, még elmenne. Tehát estére, éjszakára lehetne használni egy átlagos embernek. Lehetne, de minek? Mert rajtam az égvilágon semmit nem csinál. A pattanások, bőrpír, egyenletlenségek csak röhögnek rajta.
Számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Számomra pénzkidobás volt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol