Oriflame

Ár:   449 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csipetke, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Avokádó olajat tartalmaz,mely puhává és simává varázsolja a bőrt. Pazar illata van.

blondie0310

2017. október 31.

Nekem egyáltalán nem tetszett az illata és semmi különös élményben nem részesültem a használatával, leginkább örültem, amikor elfogyott. Nem hozza egyáltalán azt a minőséget, amit a többi, korábban használt Oriflame szappan esetén megszoktam. Merthogy egyébként imádom a szappanjaikat, de ezt semmiképp nem szeretném magamnak újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

Csipetke

2017. szeptember 18.

Meglepően krémes az állaga és nagyon jól habzik is. Isteni finom illata van és sokáig meg is marad a bőrömön. Anyukám viccesen megjegyezte mikor kibontottam, hogy jéé még avokádó formája is van. :) Egyébként tényleg jó a formája. Nem is szárítja a bőröm sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Színező anyag. (Piros)