Oriflame

Ár:   449 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Illatos szappan természetes olívaolajjal és aloe verával. Tisztítja, simává, frissebbé és puhává teszi a bőrt. Formulája biológiailag teljesen lebomlik.

zonga

2020. február 2.

Ritkán használok szappanokat, de ezt szettben vettem. Az olívás cuccokat imádom, így ezt is kipróbáltam. Ugyan nem használom napi rendszerességgel, de nekem tetszik. Jó az állaga, nem túl puha, nem túl kemény, tetszik az illata is, guszta a csomagolása. Szépen tisztít. Engem nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 2.

nita99kasler

2018. április 12.

Nekem az illata nagyon nem jött be.:/ viszont nagyon jó szappan, nem az a túl kemény, aminél úgy érzi az ember, hogy akármeddig dörzsizheti, nem jön le belőle anyag. Ez pont jó keménységű, és meg van utána a tiszta-érzés. Szerencsére nem túl durva az illata és nem is érezhető tovább a megszokottnál, ezért el tudtam használni. Az ára is elég kedvező, főleg csomagban.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

zdoreebaba

2017. október 25.

Bátyám mostanában jóformán csak kőszappanokat használ. Amióta rászokott a mindennapi használatukra én meglepem őt újabbnál újabb darabokkal. Hol az Oriflame, hol a Baba és a Nivea termékeit választom. Főbb célom hogy minél többet kipróbáljon és ne szokjon egy termékhez a bőre. Eddig legjobban az Oriflame Love Nature termékcsalád újabb darabja az olívás-aloe verás változat tetszett neki. Jelenleg is ezt használja a tusfürdőjével együtt. Olyan mediterrán olasz életérzést kelt a fürdőszobában. Férfiak és nők egyaránt használhatják, hiszen unisex illata van. Aki szereti az olívát annak nagy örömöket tartogat ez a termék, mert legjobban az olíva illata dominál. Árban remekel, általában 250-300 forint szokott katalógusban lenni. Mindenkinek előszeretettel ajánlom, mert szépen tisztítja, táplálja a bőrt. Akár ajándéknak is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol