Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuska56, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az avokádóolajat tartalmazó Love Nature test- és hajolaj hidratálja, táplálja és puhítja a bőrt és a hajat. Csodálatos kényeztetést nyújt. Hidratál, kondicionál és kisimít. Egészségesen fényessé teszi a hajszálakat.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 1.

Én sokoldalúan tudom hasznosítani. Van, hogy lábfürdőt készítek vele, vagy bemaszírozom. Imádom az illatát és az állagát is. Nagyon bejött és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

cocoapowder

2019. augusztus 22.

Szuper szilikonmentes megoldás hajra. A hajvégek puhák és illatosak. :) Testre is rendben van, de nem egy testes olaj, ezért nem hidratál olyan jól. Az adagolása nehéz, de ez akár pozitívum is lehet, mert minden más olajnál azt tapasztalom, hogy folyik. Viszont! Drága ahoz képest, hogy egy csomó más töltelék összetevő van benne az olaj mellett. Sőt, avokádó olaj nem is lehet valami sok benne. De szererem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

tthviki

2018. szeptember 7.

Én a hajamra szoktam használni és szuper a végeredmény! Nem töredezik a hajam és az illata is nagyon jó! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

botate

2018. augusztus 2.

Testre: Nagyon szárazak a lábaim, azokat gyönyörűen csillogóvá tette, testápolóként nagyjából jól funkcionál. Elalvás előtt nem kenném fel, mert nem szívódik be nálam olyan gyorsan és nem akarok összekenni vele semmit sem, de ha megyek valahova rövid nadrágban vagy szoknyában, akkor 2 perc alatt olyan tápláltnak és csillogónak néz ki a bőröm, mint a sztároknak a vörös szőnyegen.
Hajra: Vizes hajon alkalmaztam a leírtak szerint. Nem vált be, összeragadt olajos hatást keltett a hajamon, pedig csak kettő cseppet kentem belőle hajközéptől hajvégig. Teszek még vele 1-2 próbát, hátha beválik, vagy száraz hajon fele ekkora mennyiséggel hátha jobb lesz, de nem fűzök hozzá nagy reményeket. Ha sehogy nem válik be hajra, akkor hajvégápolónak tudom még elképzelni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil