Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. május 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Kezeli a pattanásokat
  • Tisztítja és nyugtatja a bőrt
  • Tonizál, csökkenti a pórusok méretét
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Parabénmentes

Ár: 1000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

EveLina

2020. november 18.

Nekem nagyon bevált, 1-2 nap alatt leszárítja a pattanásokat, biztos újravásárolom ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

bernatd

2020. augusztus 25.

Sokkal kellemesebb az illata, mint a dima teafás társának. Egyébként jót tett a hirtelen előbújó pattanásaimnak (vagy inkább rosszat), mert egy éjszaka alatt lehúzta őket, és enyhítettena fájdalmat. Nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

lakeresztes

2020. június 27.

Még tesztelés alatt van a termék, de eddig meg vagyok vele elégedve. Vékony rétegben kentem fel az arcomra este, másnapra láthatóan szebb lett a bőröm és a “kezdődő” pattanásokról is lehúzta a gyulladást. Egyenlőre 5*

Update:

Nagyon szép eredményt hozott, gyönyörűen levitte a gyulladt pattanásokat 1-2 nap szorgos használat mellett. Ha estére felkenem az a leghatásosabb, de néha napközben is áttörlöm, ha látok egy kezdődő pattanást. Szerintem ez a termék teljes áron is megéri, mert nekem jobban használ, mint az Ilcsi pattanáskezelő korrektora, ami 3-4000 Ft körül mozog árban. Ezt pedig akciósan rendeltem 1000 Ft-ért, teljes ára 2000 körül van. Abszolút marad az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Update:

lois

2020. január 20.

Elégedett vagyok a kis olajjal, amit már régóta nézegettem, de sokalltam az árát. Nem bántam meg, hogy végül megvettem.
Reggel és este szoktam tenni a pattanásaimra, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, kellemes illata van, és valóban hatásos.
Szépen kisimult az arcom tőle, csak egy hete használom, de azok az állandó pici patik, amiket mindig alapozóval igyekeztem eltüntetni, nagyon szépen visszahúzódtak és múlóban vannak.
Egy mínusz: szárít! Nekem eleve száraz a bőröm, tehát erre számítottam, hogy extra hidratáció kell majd, főleg most, hogy tél is van.
Ugyanakkor, nekem eleve nem túlságosan problémás, pattanásos a bőröm, csak kis pattanások szoktak lenni főleg a homlokomon csoportosan, amiket eddig nem tudtam semmiféle tisztítókúrával kezelni, de ez az olaj úgy tűnik bevált, ezért megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid