Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danyadi77, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. szeptember 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Revitalizáló hatású ajakmaszk és -radír egyben. Tápláló összetevőket, például maracuja-t, lime-ot, mentát és aranyló cukrot tartalmaz, radírozza és hidratálja az ajak száraz bőrét, hatására az simább, hidratáltabb és reugalmasabb lesz a bőr. Bőrgyógyászatilag tesztelt, minden bőrtípusra ideális.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Macska27

2021. április 11.

Ez az első ajakmaszk és radír, amit meg vásároltam.
A benne lévő cukor szemcsék túl nagyok és alig van belőlük a termékben, ezért nekem radírként nem jött be, nem távolítja el teljesen az elhalt hámsejteket.
Pakolásként viszont be vált, utána pihe-puha, hidratált ajkaim lesznek, 5-10 percig szoktam fent hagyni idő függvényében.
És a mennyei gyümölcsös illatát is meg kell említenem. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Ez az első ajakmaszk és radír, amit meg vásároltam.
És a mennyei gyümölcsös illatát is meg kell említenem. 😍

veci

2021. február 19.

Maszkként még nem használtam és nem is fogom, mert nem bírom egy percnél tovább elviselni magamon. Nekem nagyon nem tetszik az íze, a benne lévő cukorkristályok nagyok és kevés van belőlük. Azért lehet vele radírozni, szóval elhasználom, de nem fogok többet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

danyadi77

2020. december 5.

Inkább radírként,mint maszkként funkcionál, ugyanis hamar megolvad és belefolyik a számba. Az íze nem jó, ugyanis nem csak édes a cukortól,hanem keserű is. Az illata szuper. Elég nagy cukroszemcsék vannak benne, már-már túl nagy. De teszi a dolgát, újra fogom venni, már csak azért is, mert viszonylag kevés márkánál találtam eddig jó ajakradírt elfogadható áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 5.

zdoreebaba

2020. november 3.

Jó kis ajakradír. Örülök, hogy az Oriflame is egyre nagyobb hangsúlyt fektet kimondottan az ajkak ápolására, védelmére. Este szoktam használni. Egy mazsolányit teszek az ajkamra és szépen leradírozom, és meleg vízzel lemosom, vagy ha több időm van maszkként használom és 5-6 percig fent hagyom. Ultra puha, tiszta, cserepesmentes, rúzskompatibilis ajkat varázsol. Sokkal egészségesebbnek látszik tőle az ajkam. Az ízétől pedig szó szerint elolvadok, trópusi, édes gyümölcsös koktél. A radírozó szemcse cukros benne,hatásosan mégis gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket, szennyeződéseket. Kincset ér. Nagyon szeretem. Az őszi-téli napokba egy kis nyarat lehet vele varázsolni. Csak meg ne egyem, mert az íze is csalogató, mint gyerekkoromban a krokodilos fogkrém! WARNING! FÜGGŐSÉGET OKOZ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.