Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Captainblonde, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A szappanmentes, pH-semleges tusolókrém lágy habot képez, puhává teszi a bőrt. A mandulaolaj természetes A-, B1- és E- vitaminokat tartalmaz, nyugtatja és kondicionálja a bőrt. Formulája biológiailag teljesen lebomlik.

Rainbowgirl14

2018. november 21.

Egy átlagos tusolókrém, számomra nem nyújtott semmilyen különlegességet. Az eredeti árát véleményem szerint egyáltalán nem éri meg. Az összetevői sem a legjobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

lassugepard

2018. június 25.

Eleinte nagyon tetszett, mert nem szárított, és csodás az illata. De sajnos egy idő után mégis szárítani kezdett. Eddig egyedül a Nivea tusfürdőket bírja elviselni a bőröm, reméltem, hogy ez most jó lesz. Velem lehet a baj, mert akármilyen márka hidratáló tusfürdőjét használtam eddig, hosszútávon az összes szárított. Még a hypoallergén, illatmentes cuccok is. De nem pontozom le nagyon, mert amúgy biztos jó termék, csak nem az én kényes bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

zdoreebaba

2018. január 20.

Katalógus áron drága, de amúgy megéri a pénzét! :D Nekem nagyon tetszik. Illat, habzó képesség, tartósság terén is. A csomagolása is nagyon aranyos és ráadásul környezetkímélő . Nagyon jól habzik, nekem a mandula kesernyéssége érződik a legjobban, ami igazán különlegessé teszi ezt a tusfürdőt. Krémes állaga van és zuhanyozás után sokáig érződik az illata. Kevés is elég belőle. Testápolójával együtt pedig a lehető legjobb választás. Minőségi termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

hógolyó

2017. október 15.

Igazi keserű mandula illata van. Jól habzik, tisztít teszi a dolgát. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Puszedly

2017. augusztus 23.

Alig vártam hogy megérkezzen a testápolójával együtt! Imádom a mandula illatát! Jól habzik, jól tisztít finom illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.