Oriflame

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexi, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

"Tegye még üdébbé a zuhanyozást a természetes kókuszvizet és dinnyekivonatot tartalmazó tusolózselével. Pazar illata és könnyű, krémes textúrája van. Élénkíti, puhábbá és simábbá teszi a bőrt. Formulája biológiailag teljesen lebomlik."

zdoreebaba

2020. augusztus 22.

A legújabb nyári felfedezettem. A kókuszvízet egyáltalán nem véltem feledezni benne. Egyértelműen a sargadinnye aromás illata dominál ebben a tusiban, amit így a nyár végi kánikulában imádok. Szuper tartós, egyhamar nem elillanó illata van. Kiválóan habzik, nem szárít. A sárgadinnye szezonban ő egy kis főnyeremény a fürdőszobában. Zuhanyozás után már csak egy kis sárgadinnye sorbet kell és jól is zárul a nap. Ajánlom azoknak, akik élnek halnak a sárgadinnyéért, szeretik a trópusi illatokat és egy kis felfrissülésre vágynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

lakeresztes

2020. június 16.

Kedvenc tusolózselém!! Most rendeltem belőle egy nagy kiszerelést, mert a kisebb mindig hamar elfogyott. Imádom az illatát és egyáltalán nem irritálja a bőrömet. Nyáron kiváltképp szeretem, mert frissít. Próbáljátok ki, megéri!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

JErzsi

2020. június 11.

Ezt a tusfürdőt ajándékba kaptam még hónapokkal ezelőtt, de nem tetszett az illata, így sokáig csak állt a polcon. Csakhogy bejött a vírus, én pedig kifogytam a tusfürdőből, így gondoltam mikor használjam el, ha nem most.
Őszintén ez nekem nagyon nem jött be, zuhanyzás közben érzem ezt a mű sárgadinnye utóillatot, ami hál istennek a bőrömön nem érződik, de sajnos nagyon nem tetszik, pedig a kókuszt, magában szeretem.
Géles állagú, egyébként jól habzik, de ami még nagyobb baj az illatán kívül, hogy nekem szárítja a bőrömet. A kezemen és a lábszáramon kívül nem extrém száraz a bőröm és még tél sincs, de ez mellett a tusfürdő mellett napi szinten kennem kell magam, mert a karomon hámlik a bőr, ami más tusfürdők mellett heti 1 testápolást igényel csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

JudithBeauty

2019. június 18.

Igazán frissítő, trópusi jellegű illat, főleg a nyári időszakban érdemes használni. Kicsit aggódtam, hogy a kókusz illat mennyire dominál, mivel nem a kedvencem, de inkább a sárgadinnye aromája a jellemző. Jó a habzása, nem szárít, nem okoz irritációt.
Aki szereti az egzotikus, édes illatokat, annak tetszeni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Aki szereti az egzotikus, édes illatokat, annak tetszeni fog.

csemezb

2019. március 23.

Kellemes illat, kellemes textúra, nem bántotta a bőrömet, én nyárra simán el tudom képzelni, nekem teljesen megérte :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

IldiWolford

2019. február 10.

Jól tisztít és isteni illata van. Szeretem nagyon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Jól tisztít és isteni illata van. Szeretem nagyon

ALettah

2018. szeptember 16.

Ez az idei nyár tusfürdője nálam :) Már csak azért is, mert inkább szappanokat használok újabban. Na de félre a viccel, nyaraláshoz választottam ezt, mert macerásabb lett volna a szappan, és nem bántam meg. Tetszett, hogy biodegradábilis és szép a csomagolása - ennyit tudtam róla, mielőtt kipróbáltam. Az illata valami mennyei! Minden alkalommal jókedvre derített. Selymes, lágy, szuperül tisztít és csöppet sem szárított vagy irritált, még szőrtelenítés után sem.
Abszolút meghozta a kedvem a Love Nature család többi tagjához. Bár árban közel állnak egymáshoz, messze jobb a Discover... családnál.
Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Szeretem!

Agnes09

2018. augusztus 1.

igazi nyári illat. nagyon szeretem. Hidratál, hűsít, nyugtatja a nap égett bőrt, illata mennyei, tartós Állaga géles , sűrű, sokáig tart. Jó minőségű, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Lenke1985

2018. augusztus 1.

Kellemes nyari tusolozsele, az illata mennyei, tokeletesen megfelel a meleg napok gyakori zuhanyzasaihoz. Jol habzik, nem kell belole sok, megis teszi a dolgat. azert csak 4 csillag, mert kisse nehezs kinyerni az uvegebol, amikor mar felenel kevesebb van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 1.

bendi13

2018. június 30.

Kellemes az illata, jól habzik. Szerintem különleges illata van. Próbának jó volt, talán még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid