Oriflame

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Frissítő, hűsítő hatású arcmaszk praktikus, tasakos kiszerelésben. Revitalizálja a bőrt. C-vitaminban gazdag, hidratáló és élénkítő hatású uborkakivonatot tartalmaz. Ideális kombinált bőrre. Bőrgyógyászok által tesztelt.

Oriflame Love Nature Arcmaszkok
Ár: 200 ft/db , Eladó: kolozsve
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
zonga

2019. november 17.

Engem nem csípett, tetszett a bőrömnek. Valóban fura az állaga (emiatt szerencsésebb lenne egy tégelyben vagy tubusban tartani), de könnyű volt felkenni. én vékonyan kentem, és kicsit tovább hagytam fent, de alig kellett letörölnöm valamit, mert szépen beitta a bőröm. Nem is kellett arckrém utána, mert nagyon jól hidratált. Nagyon látványos hatása nincs, de én ezt nem is várom el tőle. Kellemes az illata. Ha hűtőbe teszi az ember, még inkább hűsít. Több alkalomra is elég. Egyedül a csomagolása, kiszerelése nem tetszik, fele ekkora tasak is elég lenne, de inkább egy kisebb tégelyes változat lenne a jó. Ezt így nehéz visszazárni, adagolni. amúgy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

nadalandy

2019. október 13.

Maga a termék kinézete alapján nagyon ígéretes, hasonlít a koreai aloe vera maszkokhoz. Viszont maga az összetétele csípte a bőrömet, és magas a parfüm tartalma. Nekem nem jött be.
Pedig még a kiszerelése is tetszik, hogy könnyen viheted magaddal utazásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Pedig még a kiszerelése is tetszik, hogy könnyen viheted magaddal utazásra.

Angyalka94

2019. május 22.

Frissit, tisztít, hidratál. Nagyon jó és nagyon szeretem. Már a lemosás után látható az eredmény. Általában akciósan szoktam megvásárolni 150ft ért és maximáisan megéri. Nagyon jó és csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

jane79

2019. május 10.

Szeretem az egyszer használatos kiszerelést, elhasználtam már többet is, nagyon olcsó és utána csak a puhi friss bőr marad :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

AnnaR

2019. április 8.

Jó illata van, szemkörnyéken valóban csíp egy picit. Igazából egy teljesen átlagos maszk. Sokáig elég, a bőrnek jót tesz, de semmi különleges nincs benne. Nekem kicsi piros maradt a bőröm utána, holott nem érzékeny a bőröm és egyáltalán nem tapasztaltam hűsítést sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Csipetke

2018. június 21.

Nagyon finom illata van. Frissít és tisztít is. Nem csíp és könnyű felvinni már többször újra rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

ttenasz

2018. június 7.

Az illatába beleszerettem. Nekem egy tasak elég 3 alkalomra is. Szuperül hűsít, felfrissít és puha lesz tőle az arcbőröm. Nekem nem csíp, de szemkörnyékre nem is kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. május 18.

Nem nevezném csodaszernek, azonban így is nagyon tetszik. Hűsítő hatású, miután felkented az arcodra. Az állaga valóban érdekes, de nekem bejön. Kellemes az illata és nincs fura színe :) Le kell vonnom egy csillagot, mivel felkenés után nagyon csípett és égette a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 18.

csomoviki

2018. április 9.

Az állagán először meglepődtem, mert kocsonyás volt amilyennel én még nem találkoztam. Az illata rögtön megtetszett és annyira nyugtató volt felkenni, hogy az egész tavakot a fejemre raktam és relaxáltam egy kicsit. Nem csípett csak hűsítette az arcom. A legvégén a lemosás nem igazán jött össze, mert elég nyálkás lett a víztől és nem akart lejönni az arcomról, de egy kozmetikai kendővel leszedtem mindet és pihe-puha lett a bőröm. Teljesen megérte és biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Szappanka92

2018. február 16.

Kellemesen zselés és jó illatú. Kicsit frissebb lett tőle a bőröm, de nem látványos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.