Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2014. június 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolás

Érzéki masszázsolaj a Love Potion EdT illatával. A gyömbér, a kakaóvirág és a csokoládé édes aromája teszi izgalmassá a masszírozás nyújtotta relaxálást.

Kiszerelés: 150 ml

Damayanti

2015. február 12.

Nagyon szeretjük a Szerelmemmel, sokkal kellemesebb így az illata, mint parfümként. Nem csak a masszázsos meghitt pillanatokhoz csodálatos, hanem fürdőolajként is jól funkcionál, mondjuk a kedvenc kikapcsolódásaink egyikéhez, a gyertyafényes fürdőzéshez, édes kettesben :) Hmm... mindjárt Valentin nap :) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Habchók

2013. április 7.

Kellemes illatú és tápláló masszázsolaj, a meghitt és érzéki pillanatok "harci eszköze", ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Dori_91

2013. január 19.

Imádjuk a párommal! Sokáig elég, egyikünk sem pattog ki tőle (a barátom egy korábbitól kipattogott), az illata is fergeteges! Csak ajánlani tudom, megéri az árát!
(Nekünk kb másfél évig volt elé egy üveg - ritkán találkozunk-, intenzív használatnál egy év szerintem.)

Update: még mindig a tökéletes befutó, remélem még sokáig lehet kapni majd. Bár alapáron nem olcsó, de szerintem így is vállalható. Kötelező kelléke lett életünknek! :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

ryaaaa

2012. november 21.

kellemes az illata, es egeszen jol taplalja a bort. masszirozas kozben ellazit, es tokeletes elmenyt nyujt. az illata pedig istenien vadito is tud lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Judiit

2012. július 6.

Finom illat, ápoló összetevők :) És egy jó kis erotikus kellék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 6.

Finom illat, ápoló összetevők :) És egy jó kis erotikus kellék :)

Dinorbia

2012. június 28.

Szeretem ezt az olajat. Az illata intim hangulatot teremt, bár nehezen szívódik be a bőrbe. Nem is hidratál különösebben, de a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

bandita

2012. június 9.

Hmm...Bevallom, nem masszírozták még Vele a testemet, csak a saját kezemmel szoktam kenni, lassan, ráérősen, miközben mélyen beszívom isteni, imádott illatát. Azonnal áthangolja a gondolataimat és még soha, semmilyen illatos kozmetikumtól nem éreztem ennyire kívánatosnak, csábítónak magamat. A bőröm lágy fénnyel burkolja be, de ez csak illatvarázslat, a képzelet játéka, hiszen nincs benne csillám.

Ő az én "harci" olajam, értékes és meghitt pillanatok részese.
A testápoló kategóriát választottam feltöltéskor, mert nincs kategória, amelybe képes lennék besorolni őt, aki inkább lélekápolóként funkcionál az életemben.

Az összetevőket látom, és értem...Az értékelésem a termék által nyújtott élményemet tükrözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 9.

Ő az én "harci" olajam, értékes és meghitt pillanatok részese.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate