Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csutak, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   tanácsadónők

A virágos, keleties és zamatos eszenciát a selymes méz aromája teszi egyedivé és különlegessé.

Ár: 1500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új- fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Ár: 2000 Ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: Új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges

Maria2n

2021. november 4.

Kellemes csalódás nagyon! 😊 Ahhoz képest, hogy úgymond “csak” egy illatpermet, egész tartós. Én szeretem az illatát és a mézes utó illatát is! Nagyon kellemes illat és az ára rendkívül baráti. Már az illatosított oldalon is tetszett az illata de így élőben még jobb. Mindennapi rohanós reggeleken szinte mindig őt fújom, mert táska és utazó barát. Üvege is telitalálat. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

ALettah

2021. augusztus 1.

Illatpermethez képest jó tartóssággal bír, de ez a jellegtelen, ragacsosan édes illatocska számomra nem sokra használható, szerencsére, hogy csak kis mintát próbáltam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Klaudia9675

2020. május 21.

Még testpermetnek is kevés, rajtam kb.10 percig érződik. Nagyon olyan szintetikus illata van meg valami édeset lehet kiérezni, talán méz. Úgyhogy sajnos ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

butterfly99

2020. január 29.

Úgy rendeltem meg, hogy fogalmam sem volt mire számítsak. 😂 Kissé koppantam mikor olvastam mézes. Hmm. Utálom a mézes dolgokat. Féltem mi jön majd, de ez egész jó. Tényleg méz illata van de nem az az orrfacsaró hanem az a kellemes. Táska barát és még sok parfümhöz képest tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

RyahOneY

2019. szeptember 11.

Azt máris sietek leszögezni, hogy ez egy illatpermet, így hát csodákat azért ne várjunk tőle, viszont kategóriájában nagyon jól teljesít. :) Akciósan vásároltam meg az előző katalógusból, így nagyon megérte kipróbálnom. Az üvegcséje nagyon dekoratív, csak elsőre fura, hogy könnyű műanyag az egész. Viszont így táskában hordani sem problémás, mert nem nehéz és nem is foglal sok helyet. :) A tartóssága szerintem nagyon klassz, reggel csak egyet fújtam a csuklómra/karomra, és konkrétan még mindig érezhető az illat, közel 4 óra múltán is. Az illata engem az Avon Luck-ra emlékeztet nagyon, hasonlóan vaníliás-vattacukros-édes-tömény-fincsiség. :) Nem mindenkinek szíve csücske, én szeretem. :) Nem mondanám egyedinek, de abszolút jó, ettől függetlenül is. Egyszer megérte, nem tudom, újravenném-e, mert ennél azért picivel több egyediséget várnék ahhoz, hogy kedvencként és/vagy mindennapos illatként használjam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Szofi1101

2019. április 30.

Oriflames illatokhoz képes szerintem tartós, lehet hogy azért mert erős illat, így könnyebben észreveszem. Édes illata van, én rohanós hétköznapokra nagyon szeretem. Nekem tetszik, hogy műanyag a csomagolása, így magammal is tudom vinni, és nem félek, hogy eltörik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Damayanti

2018. július 9.

A love potion és love potion secrets mellett csalódás, semmi különös kis lötyi illat az èn kuriózumokra éhes orromnak. A designe a lila - fekete színekkel, fűző mintával Naomi Campbell At night imitációt juttat eszembe lebutított olcsóbb katalógusos stílben (nem a katalógusos illatokat akarom le minősìteni, én is vásárolok katalógusból de a koppintás akár illatban akár stílusban sztem fantáziátlanság). Amúgy egy sima kis felejtős édeskés lötyi nekem, használja örömmel aki szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

NettiKadar

2018. június 13.

Nagyon imádom az illatát, és egész sokáig is tart ahhoz képest, hogy illatpermet. Meglepett hogy műanyag az üvege, de így is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Ivettcreme

2018. április 29.

Nagyon szuper illat, nekem már a katalógusban is izlett az illatosított oldalon. Egyetlen probléma vele a tartóssága. Sajnos nagyon rövid ideig érzem magamon. Egynek jó, ha parfüm lenne belőle, azt megvenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Jeanette88

2018. április 11.

Katalógusban annyira megtetszett az illata, és a kis műanyagflakon kialakítása is, hogy nem tudtam ellenállni neki. A bőrömön is nagyon kellemes, finom illata van,csak sajnos mint az illatpermetek általában nem túl tartós! Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Geraniol
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.