Oriflame

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

Modern kifinomult illat, ötvözi az északi természet frissességét a virágok vibráló nőiességével, melynek eredménye egy különleges, érzéki illat.

Ár: 3000 Ft , Eladó: zsofiab
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges a Vígszínháznál vagy a Boraros ternel
Ár: 3.499,- , Eladó: AnnamariaUrban
Állapot: Vadiúj, bontatlan, fóliázott, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés készpénzben, személyes átvétel Budapesten, a XVI.kerületben

Karinka90

2019. szeptember 21.

Nem túl tartós,egy nap többször is fújni kell,de mivel olcsóbb parfüm,( 2-3 ezrekert is beszerezhető,)ha akcióban van,így nem bánom.Légies,nőies illat,nagy nagy kedvenc a hétköznapokra. 7 üveggel elhasználtam már,és biztosan fogok is még. Nálam is benne van a top5ben,megelőzve sok drágább társát :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

ALettah

2018. november 7.

Az Oriflame egyik nagy öregje, amióta O. katalógusra emlékszem, szerintem azóta benne van ez a parfüm meg a Milk and Honey krémek :)
Érdekes módon eddig soha nem próbáltam ki, csak most került sor rá.
Klasszikus, letisztult, fehér "tisztaságillat". Egyszerre friss és szappanos. Nekem túlságosan jókislányos, olyan, mint egy hófehér, vasalt egyenruha. Valamiért egy elegáns bentlakásos iskolába járó kamaszlányon tudnám elképzelni.
Nem kimondottan tartós és a szillázsa sem erős, már a kifújás után bőrközeli lesz.
Sem rosszat, sem jót nem tudok mondani többet róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Érdekes módon eddig soha nem próbáltam ki, csak most került sor rá.
Sem rosszat, sem jót nem tudok mondani többet róla.

adri0419

2018. július 11.

Nyárra nagyszerű frissítő illat. Tartósságában van kivetnivalóm, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

oaxaca

2018. május 16.

Nagyon tetszik, bár nem ez az első számú kedvenc parfümöm, de a top5-ben benne van. Nagyon tavaszi-nyári illat. Eddig akárkinek mutattam, tetszett neki. Bár őszintén szerintem 6000 forint sok lenne érte, én 3000-ér vettem és ennyiér tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

happydisiac

2018. február 7.

kifinomult illat, szép történet, mesés üveg, szép doboz és név. nem is emlékszem más illatra, amit kivontak, majd újra visszahoztak. gyengepontja, hogy ha megérezném valakin nem tudnám beazonosítani, összekeverhető más illatokkal, tartóssága sem az igazi..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

CeCeDrake

2017. szeptember 16.

Nem emlékszem rá pontosan, de gimnáziumi éveim alatt valamikor a kétezres évek közepén volt ilyen parfümöm. Nem is az üvege, hanem a doboza ugrott be. Akkor hófehér volt, piros csíkok futottak rajta szalagszerűen. Hogy most milyen, azt nem tudom, de kiváncsi vagyok :-)
Kaptam belőle egy kis mintát most és csak az illatról nem jutott volna eszembe, hogy nekem volt ilyenem :-D szóval felejthető...
Citromos jázmin, barackos rózsa, narancsos ibolya, szilvás zöldség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Citromos jázmin, barackos rózsa, narancsos ibolya, szilvás zöldség.

Enne

2017. június 12.

Update 2017. június 12.
EDT-hez képest tartós! Az egyik legtartósabb parfümöm az oriflame-től.

2016. augusztus 23.
Esküszöm, sétáló citromfává változom tőle az első fél órában! Utána szerencsére enyhül ez az átható citrusosság, de addig majd' megfulladok.

Ma érkezett meg, az utolsó katalógusban olcsón hozzá lehetett jutni. Nagyon keresem az Avon Little White Dress utódját, az egy fenomenális illat volt! :( Az itteni vélemények, a leírása és a katalógusbeli illatosított oldal után vettem meg a Luciát. Nem rossz illat, először egy kicsit vad, de aztán ellágyul és egy kellemes, talán gyümölcsös, kissé fűszeres illattá bódul. Pár óra múlva már csak egy kis púderes emlék marad utána a bőrömön. Nem tartós, és nem is lesz méltó utódja a nagy kedvencemnek, de nem volt rossz választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Update 2017. június 12.
EDT-hez képest tartós! Az egyik legtartósabb parfümöm az oriflame-től.

2016. augusztus 23.

flobianti

2017. május 30.

Furcsa volt a találkozásunk. Akciósan jutottam hozzá, s alig vártam,hogy érezzem az illatát. Kifújás után kicst erős,olyan nagyon erősen virágos(fás?) illat,aztán szelidült, s egészen megtetszett. Nem érte nyúlok először a parfümös polcomon, de ha mégis rá esik a választás, egészen jól viseljük egymást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 30.

free

2017. január 5.

Hú! Nekem nagyon nem jött be. Az illata rajtam olyan semmilyen kis ez, kis az, kis virágos. Hétköznapra elmenne, azért happoltam rá, mert nagyon le volt akciózva és a szokásos friss illatokra néha ráunok. A durva az volt , amikor a tarkómra is fújtam, teljesen levörösödtem. Szóval nálam szép kis allergiás reakciót okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 5.

kicsirita

2016. november 14.

1000% nosztalgia 😁
Újra 25 évesnek érzem magam.
Nekem a téli ünnepek illata.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

1000% nosztalgia 😁
Újra 25 évesnek érzem magam.
Nekem a téli ünnepek illata.
Imádom!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Geraniol, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.