Oriflame

Ár:   5499 ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 9.

Ár:   5499 ft
Lelőhely:   tanácsadónők

Fő összetevő: a gyengéd és nőies csillagvirág, más néven az éjszaka szépe.

"A parfümőr, Fabrice Pellegrint ezúttal a csodálatos csillagvirág ihlette meg. A virág különlegessége, hogy éjszaka nyílik, ezért kapta az „éjszaka szépe” nevet is. A szirmok úgy bontakoznak ki az éjszaka folyamán, hogy a világító szirmok magukhoz vonzzák az éjszakai pillangókat. A virág mindössze csak egy éjszakán át ragyog, reggelre meghal. A gyönyörű csillagvirágnak több fajtája létezik, és a legkülönfélébb színekben pompázhatnak. Ez a finom virágos illat órákon át nyomot hagy a bőrön."

Ár: 4000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: 1x próbált, 50 ml edt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost
PDEva

2019. január 7.

Illatszerekre sosem mondanám, hogy rosszul sikerültek, maximum akkor, ha találok egy finom illatot, de nem valami tartós... Ezt az EDT-t úgy rendeltem, hogy nem volt hozzá illatminta, de megfogott a leírás, illetve maga az üvegcse színe, külleme. Kifújáskor isteni, de ami utána marad... levegőben még csak-csak elviselhető, de a bőrömön szörnyű. Egyszerűen nem az én illatom, kicsit se passzol hozzám.
Eléggé tartós. Akinek ez az illata, az biztos nem csalódik a tartósságában.
Bár tényleg dekoratív az üvegcse (nagyon kellemes a fogása), ha kell valakinek, mert mondjuk nem akarja teljes áron beszerezni, szívesen eladom az enyémet. 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Eléggé tartós. Akinek ez az illata, az biztos nem csalódik a tartósságában.

ALettah

2018. november 12.

Érdekes illat, szinte megosztónak is nevezném. Nem hasonlít semmi általam ismertre.
Virágos, de hideg illat - ahogy nagyon találóan megjegyezte valaki, akár egy séta a hűvüs fenyőerdőben. Leszáradása után finoman bőrközeli, de markáns, férfias jellegű lesz. A szeretem - nem szeretem között ingadoztam végig, amíg viseltem, végül emiatt a férfiasság miatt a nem-nél maradtunk. De egy abszolút különleges illat, szerintem ha a megfelelő személy talál rá, remekül muzsikálna.
Én egy erős, magas, északi típusú nőt képzelek el ideális viselőjének - olyant, aki nőies marad úgy is, hogy nem sminkel, pulóvert hord, bátorságot és magabiztosságot sugall. Talán lovagol is. Nem ijed meg az árnyékától. Ha kell, maga hasítja fel a tüzifát.
Sajnos nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Sajnos nem én vagyok.

PerfumePippi

2017. március 20.

Színében és illatában a hőskort, a '90-es évek katalógusillatait idézi, mikor fiatal lányként még minden katalógusillatra külön kellett kuporgatnom a pénzt, és leárazva is csak akkor vásároltam, ha valami elfogyott éppen. Imigyen minden egyes hasonszőrű (bocs: szagú!) illatocskát úgy viseltem, mint egy-egy fegyvertényt, ami hosszabb időre meghatározta az illat-kisugárzásomat. Jellegében számomra nagyon tipikus a korszakból, és rajtam - Uram, bocsá- megbocsáthatatlan jelleget ölt: A yuzu és a körte aljas módon összefog és szörnyű citrusosságot idézően keveredik a pacsulival. Az összhatás nagyon pacsulis, és már-már férfias. Azt hiszem, az antipacsuli-fanok serege pont az ilyen agresszív pacsuliszag miatt gyűlöli ezt az amúgy nagyon kellemes illatjegyet. Nem lágy. De hát akkoriban is voltak a tipikus "nőcis" illatok (na jó, nem mindegyik volt ennyire vattacukros, legfeljebb szintetikus vaníliás), meg az ilyesfajta alternatív darabok, ha egy nő extravagánsnak akart tűnni...Még szerencse, hogy 2 óra elteltével teljesen bőrközelivé válik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

angelina69

2017. február 6.

Csak illatminta. Többszöri próbálkozás. Nem rossz, sőt... Nem egy trendi illat. Van benne valami, ami felkelti a kíváncsiságot, és szagolgatod, és akarod is, meg nem is. Hmm. Az eleje olyan friss, hogy szinte harapni lehet. Az én bőrömön egy enyhén maszkulin vonal is kibontakozik, de aztán az eltűnik, és követi egy olyasféle illat, ami engem arra emlékeztet, mikor hideg időben egy fenyőerdőben sétálok. Ebből átvált egy friss, púderesbe hajló illatba. Ha egy szóval kellene jellemeznem, akkor azt mondnám: pikáns. Nem fogunk vele kondenzcsíkot húzni, és kolléganőket riogatni. Érezhetően ott van, majd szépen halványul. Kb. 3 óra. Szép illatnak tartom, de nem fogom nagyban birtokolni, mert nem illik hozzám. Ha valaki elvágyódik a cukorka-karamell irányból, bátran javasolom, próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 6.

pocoknyuszi

2016. december 24.

Nagyon szeretem, már a második üveggel használom belőle. Friss, finom virágos illata van, a tavaszi zivataros délutánok jutnak eszembe róla. Ennek ellenére, szerintem minden évszakban illik hozzám az illata, viszont sajnos nem túl tartós, ezért is fogy el olyan gyorsan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

rdm

2016. július 8.

Finom krémes, olyan szolidan jól öltözött tanító nénis illat. :-) Különleges, de azért teljes kiszerelést nem vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

Sinistra

2016. május 26.

Nekem kell ez a parfüm! Egy kifejezetten hangulatos, nyugtató, ábrándozós illat, tuti használnám alvás előtt, a párnámra fújva is akár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Zsofiaaa

2016. május 19.

Pár hónapja használom napi rendszerességgel. Azért rendeltem meg, mert mikor a katalógusban megláttam azonnal beleszerettem az illatába! Szerintem eléggé különleges az illata. Egyik barátnőm meg is kérdezte, hogy férfi parfüm van-e rajtam :D Mindezek ellenére en imádom! Sokáig elég és pár óra után is érezni az illatát. Ár érték arányban nem túl jó, szerintem csak akciósan éri meg. Igazából amit egy parfümtől elvárhatunk azt kapjuk tőle. :) Ha valaki nem egy tucatgyártmányt szeretne annak csakis ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

adrica

2016. április 4.

Valahogy nem illünk össze, vagy én öregszem és ez nekem már túl gourmand. Túl fűszeres, vagy nem tudom mi, de valami nem tetszik benne. Nem is én akartam megvenni, hanem a párom beszélt rá. Hát sajnos én nem bírom. Pár fújás hiányzik belőle, ha valakit érdekel, én 1800.-ért + pktg. megválnék tőle. Bp.-n személyesen is megoldható, ha közelben van hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

Marababa

2015. december 6.

Nagyon kellemes illat, gyönyörű üvegcsében, de szerintem is hasonlít a Giordani White Gold-ra, nem is kicsit. Ennek ellenére mindkettő finom, igényes illat, ősszel viselem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 6.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.