Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

Illatjegyek: frangipáni, tengervíz, kókusz

NovErke

2019. május 29.

Tetszik a design, olyan kis aranyos, és maga az illat is olyan édes, kis aranyos illat. Nyárra tudom leginkább elképzelni az évszakok közül, ez olyan vidám kis napsugárka parfüm nekem :) Viszont sajnos érződik rajta, hogy olcsó, gagyi. Kis tinilányokon, "szaladgálós" hétköznapi parfümként el tudom képzelni viszont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

jane79

2019. május 10.

Hiába volt olcsó, nem jött be ez a parfüm. Túl édes nekem. Azért elhasználom a hétköznapokra, de tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

ALettah

2018. július 31.

Nagy reményekkel próbáltam ki, tetszett a neve és a felsorolt illatjegyek is, valami kis vidám, egyszerű, jókedvre derítő nyári spriccre számítottam. Hát, nem azt kaptam. Valami rettenetesen szúrós és szintetikus, valósággal zavaró. Tartóssága nincs neki, és ebben az esetben ez kifejezetten előnynek számít.
Lehet, hogy olcsó, de ingyen sem kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Lehet, hogy olcsó, de ingyen sem kéne.

Liana88

2018. június 23.

Aranyos kis csomagolás, igazán egzotikus illat. Szeretem. Bírja jó nèhány órán át, mindig jó kedvre derít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

b5bea

2018. január 7.

A 3 illat közül ő volt a kedvenc. Kellemes, pár órán át érezhető hétköznapi illat, szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Judittttt

2017. december 26.

Mindhárom illatot megkaptam karácsonyra a memories sorozatból. Ha kicsit leszárad ez az illat, engem emlékeztet a Hermés Twilly-re, bár azt hiszem semmi közös összetevőjük nincsen, és tényleg nem az illatjegyeket érzem ki, de csak úgy, mit a Twilly, engem ez a Kőrös napolajra emlékeztet :D Ami itt egy jó pont, mert na ezek szerint tényleg a nyarat idézi. Bár én nyárra jobban szeretem az ennél könnyedebb, levegős illatokat, pl amiben valóban érezni a tengervizet, mint a Banderas - Queen of Seduction, valahogy ezt az illatot tökre el tudom képzelni nyárra. Kifújva erősnek hat de lévén elég olcsó, nem tartós, nem egy nyakon vágó illat, ami szerintem nyárra ideális is. Tényleg van benne egy nyári életérzés, mint mondottam engem emlékeztet a Kőrös napolajra. Attól függetlenül is, egyébként tetszi, édes, de nem vattacukor, van neki egy kis fanyarsága is, gyanítom a tengervíz miatt. Szerintem meg is hagyom a nyári időszakra, de talán még télen is fújkálom, mert valahogy vidám, jó kedvre derítő. Kis egyszerű pici tárkába dobós, magamnak nem venném meg, de elfújkálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

covergirl

2017. december 7.

Kedves, édes (de nem cukorkás vagy gagyi!!), könnyed, nyugodt, minden évszakban viselhető illat. Napsütés és a boldogság jut róla eszembe. Vakon rendeltem, a rózsaszín párja átütő siker, ez nem annyira illett hozzám, így egy ismerős kis-nagylánynak ajándékoztam, aki odáig volt érte. Többen is egyetértettünk benne, hogy ez a parfümke bizony jó minőségű méz illatú :) Nem tartós, ahogy a rózsaszín sem, de ennyi pénzért ezt nem is várom el. Az üvege csodás kiegészítője a polcoknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

HRita77

2017. augusztus 2.

Nagyon kellemes, nyári illata van. Akciós árát figyelembe vève nagyon megèri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Nagyon kellemes, nyári illata van. Akciós árát figyelembe vève nagyon megèri.

sieszter

2017. június 18.

Kicsit kókuszos, kicsit virágos. Tetszene, de tartóssága 0, szillázsa 0. Ilyet minek gyártanak?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Enne

2017. június 2.

Update 2017. június 2.
Nemrég kezdtem el használni. Bőrre fújva lágyabb, mint az üvegből, pár óra múlva ismételni kell. Még mindig nem túl kókuszos, de könnyed, friss, nyárias hangulatú.

2017. február 19.
A katalógusbeli illata alapján választottam. Azóta egyszer próbáltam ki, mert a nyári parfümjeim közé pakoltam, a kókusz és a doboza alapján. Tényleg nyárias, friss, üde illat, bolondozó, bohókás. A kókuszt kevésbé érezni ki, mint vártam. Többet egyelőre nem tudok róla mondani, majd gyakori használat mellett visszajövök update-elni. Egyelőre 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Update 2017. június 2.

2017. február 19.

Hidratálók: PEG-40

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.