Oriflame

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   tanácsadónők

Élvezze az illat nyújtotta frissességet és magabiztosságot. A Citrus Tonic Eau de Toilette kihangsúlyozza a férfiban rejlő érzékiséget és energiát. Az illatot meghatározza a citrus jellegzetes, zamatos, friss aromája. A tavaszi és a nyári napok tökéletes illata.

Kiszerelés: 75 ml

Üvegében! Oriflame Men's Collection Citrus Tonic EDT
Ár: 1600Ft + szállítás , Eladó: sanyi0629
Állapot: Teljes üveg, 75ml / kép szerinti mennyiséggel, doboz nélkül, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán
Ár: 3000ft/2üveg , Eladó: mariann33
Állapot: Kép szerint, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó

aranypáva

2018. december 3.

UPDATE: megjött a teljes kiszerelés, és egyszerűen imádom. Kolléganőm a férfjének rendelte, és elmondása szerint férfias illatként hatott rajta. Az én női bőrömmel elkeveredve azonban teljesen más, egy friss, különleges citrusos illatot kapunk. Megjegyzem a tester-minta amit próbáltam belőle, sokkal hosszabb ideig megmaradt, a kölni nem annyira erős és tartós, de így is annyira különleges, ha lehet majd újraveszem.

Magamnak rendeltem nőként, mivel a citrus-fa és bergamott illatokat rendszerint férfi parfümökbe teszik, hiába ezek a kedvenc illatjegyeim, nőiben ha sikerült is találni, a végeredmény nem szokott tetszeni.
Hasonló citrusost az avonból használtam eddig, de nem volt tartós, és kicsit tini parfümként hatott.
Ennél először citrusos illatot éreztem, másodszor a fás illatot, viszont rajtam teljesen unisex, kicsit édes aroma jött ki kb 20 perc után. Nagyon erős, kb egy fújás nekem bőven elég lesz.
Különlegesnek érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Különlegesnek érzem magamon.

bendi13

2018. szeptember 1.

Hát én már jártam citrusligetekben, és ott nem ilyen illat van😉. Ebben a parfümben nincs is tonik. Tartóssága sem túl jó, kb 20-25 percig lehet érezni. Szerintem nagyon mű, tömény illata van😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

elfi777

2017. január 7.

Magamnak vettem meg akcióban, hátha működik a bőrömön, mert citrom és tonik rossz nem lehet :) enyhén-közepesen férfias, hajlik az uniszex felé, de sajnos, hiába tetszik, hosszú távon már zavart magamon a férfias beütés. Így bánatomra bekerült az ajik közé, viszont aki kapta, annak is tetszett.
Mint illat, pont ilyesmire számítottam, de lehetne erősebb, és nem is túl tartós.
Eredeti ára merő vicc azért nekem, ennyiért jóval ütősebbek is vehetők. De.. most ellágyulok, mert végre valami üdítően letisztult, picit más illat, nem csak a szokásos citromos snassz. Az üvege is ezt tükrözi, így egyben 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 7.

2014. július 11.

Nagyon jó illat, a férjem is szereti pedig ő nem ilyeneket szokott viselni, de beleszeretett, nyárra tökéletes, citromos, fiatalos illat, de nem túl erős, pont jó és valóban még este is érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

azursatellite

2014. június 18.

Az Oriflame nagyot alkotott ezzel a Men's Collection családdal. Remélem lesz több tagja is még..
A Citrus Tonic friss citrusos/citromos és fás, ilyennek képzelek egy citrom ligetet. Ameddig a szem ellát citromfák roskadoznak a sok citrom alatt és a forróságban hűvös szellő fújdogál. Tökéletes nyári illat Neki. Tartósságára sem volt eddig panasz, én érzem Rajta még este is. A csomagolása egyszerű és letisztult, nekem nagyon tetszik. Az ára is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Princess

2014. június 17.

Nagyon jó, tényleg finom citrusos illata van, nem túl erős. Fiatalos,tavaszi-nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Linalool, Citral, Geraniol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol