Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. június 1.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az illatot az oud fa gazdag aromája határozza meg. Egy illat, amely megsokszorozza belső erejét.

Ár: 2500ft/2üveg , Eladó: mariann33
Állapot: Képen, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó(915ft)

i.napcsi

2019. szeptember 5.

Tartós karakteres,,erőteljes,meleg de barátságos illat,de nem mindenkinek való!És úgy látom senki sem tud olvasni ez Toalett víz magyarul ami annyit tesz hogy a leggyengébb koncentráció max 4 órán át tart a hatása, és ez még ennél is tovább tart,úgy hogy nagyon is megéri az árát és ebben a típusú kiszerelésben a minősége és az árára senkinek nem lehet kifogása!Kifejezetten minőségi termék és ezt úgy mondom hogy nem vagyok Oriflame fan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

ERRIIIKKKK

2019. február 15.

Azt hittem jobb lesz, de nem rossz, csak nem különleges… nem olyan gazdag, mint vártam. Egy kellemes édes-fűszeres nyitány után megtartja a hangulatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

aranypáva

2018. december 21.

Nőként használom a citrusos változatát, és imádom. Harmonizál a bőrömmel. Ez az illat is kellemes, de nekem édeskés és egyáltalán nem tartós. Nem rendelném meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

nyuszo

2018. november 3.

Egy nagyon letisztult, kevés illatjegyből álló kreáció...
Ami benne van, az viszont kivétel nélkül mind nagy kedvenc - sáfrány, agarfa (oud), rózsafa, guaiac fa (palo santo), vetiver!
A sáfrány most amúgy is nagy favorit nálam, úgyhogy megrendeltem akciós áron, potom 2.500.- (!!!) Ft-ért.
Mivel férfi illat, először csak a levegőbe mertem fújni....
Egyből elvarázsolt!
Ma kipróbáltam bőrön is, valami isteni!
Simán elmegy uniszex illatnak, szemernyi markáns, maszkulin nüansz nincs benne!
Diszkrét, bújós, majdnem krémes, enyhén fűszeres....szerintem nagyon ízlésesen összeállított illat!
Sajnos, ezt most nem fogom odaadni a fiúknak, megtartom magamnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 3.

Egy nagyon letisztult, kevés illatjegyből álló kreáció...
Mivel férfi illat, először csak a levegőbe mertem fújni....
Egyből elvarázsolt!
Ma kipróbáltam bőrön is, valami isteni!
Simán elmegy uniszex illatnak, szemernyi markáns, maszkulin nüansz nincs benne!
Sajnos, ezt most nem fogom odaadni a fiúknak, megtartom magamnak!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol