Oriflame

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. április 30.

Lelőhely:   tanácsadónők

Svéd életérzést sugalló, modern, természetes illat pikáns citrusfélékből, erdei gyümölcsökből, édes virágokból és nyugalmat árasztó fafélékből.

Niki0215

2019. szeptember 6.

Ezt lehet még kapni? Nagyon szerettem..könnyed, citrusos légies illat volt.....Utoljára talán 10 éve használtam, de lehet újra megkeresem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

devababa

2017. október 25.

Evekig kedvencem volt. Friss, fiatalos, sportos illat. Nem nehez, emelyito.Leginkabb nyaron hasznaltam.Arban nem tudom mennyi, mivel nayukam ajandeka volt mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 25.

free

2017. január 4.

Ez egy tényleg jó, enyhén , hűvös inkább citrusos parfümje az Oriflame-nek. Ajánlani tudom másnak is. Én régen használtam, de jó emlékem van róla. Viszonylag tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

ALettah

2016. október 14.

Erre a parfümre legalább tíz évig vágytam, az első Oriflame katalógustól. De diákként nem engedhettem meg magamnak. Aztán megfeledkeztem róla. Mostanában megint a kezembe került egy Oriflame katalógus, és megrendeltem magamnak. Kellemes, tiszta, friss illat, talál a nyári, tavaszi napokhoz, örömmel fogom elhasználni, de azt a nagy wow-effektust már nem tudta hozni. Mivel a svéd életérzést emeli ki a leírása is, talán nem hiba az IKEA termékekhez hasonlítani: egyszerű, jó minőségű, tiszta, mindenféle sallangoktól mentes. Tíz évvel ezelőtt imádtam volna, most csak kellemesnek találom, azóta a picit komplexebb, minőségibb illatokat szeretem.
Update: valamiért beakadt nálam most ez az illat, már hetek óta minden nap érte nyúlok, pedig már itt az ősz, de nem zavaró a citrusossága. Az új munkahelyemen többen megdícsérték már :) Ha elfogy, lehet, hogy kénytelen leszek újravenni??!

Update Updateje:
Nem, nem fogom újravenni. Vannak ennél sokkal jobb illatok ebben a kategóriában, mikor végre elfogyott, valósággal fellélegeztem. Pedig nem rossz, de kb egy hónap folyamatos használat után egyszerűen meguntam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Update Updateje:

TimyeK

2016. október 1.

Életem első parfümje volt. Alsós koromban az egyik katalógus illatosított oldalt tartalmazott, annyira megtetszett, hogy folyton a katalógust szagolgattam. Álmodoztam róla, majd hatodikban a spórolt pénzemből megvettem. Nagyon friss illat, ami a hűvös reggeleken hajnali ébredésre emlékeztet. Sokáig használtam, de valahogy kinőttem. Nem tartós, nem egy kiemelkedő illat. Így utólag már csak megmosolygom, hogy odáig voltam érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

dameliepoulain

2016. július 18.

A citrusos álom.Nagy kedvenc.Tartósabb mint egy átlag edt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

A citrusos álom.Nagy kedvenc.Tartósabb mint egy átlag edt.

Argold

2016. március 23.

Régen használtam, de nagyon szerettem az illatát. Igazi nyárias csajos illat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Régen használtam, de nagyon szerettem az illatát. Igazi nyárias csajos illat!

Lukrecia

2016. március 23.

Egyetértek az előttem szólókkal! Tökéletes nyári illat! Viszonylag tartós. Szeretem! Könnyű életérzést ad, mióta forgalmazzák, veszem, ha fogyóban van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Sunchi

2016. február 10.

Jèzusom ebböl minimum 8 üveggel vettem èletem soràn imàdtam nyaranta nem volt tömè y inkàbb frissítö :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

adrica

2016. január 27.

Szerelem! Tiszta optimizmus! A ráncok kisimulnak, a nap is kisüt! Még esős időben is jó kedvre derít, bár olyankor lehet, hogy egy édes vigasztalás jobban esik. Szinte alap darab! Mindig kell, hogy legyen, főleg nyáron. Citromos-málnás üdeség, de semmi orrfacsaró, mosogató Ciff szerűség, hanem olyan limonádés kis csalafintaság. Kis rosszcsontság, mint két kis csuri a lányok hajában, olyan kis huncut. Kortalan kis valami. Már 20 éves korom óta barátok vagyunk, és immár 38-at is betöltöttem. A párom szintén szereti, ő is már 20 éve szagolja. Teljes harmóniában vagyok e parfümmel. Ő megbocsátja nekem a kalandozásaimat, míg én beletörődöm és újra szokom fiatalos lendületességét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol