Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lola21, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. október 1.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Miss Giordani Eau De Parfum fejjegyében a fehér grapefruit, a calabriai bergamott és a mangó sorbet verseng. A szívjegyet átitatja a lélegzetelállító, ritka, vörös Pondicherry bors, a narancsvirág ragyogása, a fehér bazsarózsa és a frézia csábító elegye. Míg az alapjegyben az erdők gazdag világa keveredik a gyümölcsös akkordokkal (szantálfa, illatos szeder, pacsuli), végül az érzéki vanília is felbukkan.

"Azt akartam, hogy az illat hűen tükrözze a páratlan olasz eleganciát, akárcsak a kifinomult nő, aki viseli: egyszerre ragyogó, elbűvölő és erős személyiség" – mondja az alkotó, a világhírű francia parfümőr, Lucas Sieuzac, a Miss Giordani EDP-ről.

Szofijaa

2019. június 1.

Ajándékba kaptam egy kedves rokonomtól, nagyon szép üvege van, de sajnos rajtam valami hihetetlenül átlagos, enyhén éles, de semmilyen illat. Se gyümölcsös, se virágos jegyet nem érzek. Valaki írta a karcos jelzőt, na olyan lesz rajtam is. :O Többször próbálkoztam, hátha, hátha...annyira szerettem volna esélyt adni neki. Tényleg nem akarok senkit megsérteni (általam kedvelt parfümről olvastam már durva hangvételű kritikát és nem vettem a szívemre), de ezt hívnám "katalógus illatnak". Bár az is lehet, hogy a bőrömmel, egyéni kémiámmal van baj. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

oliviae

2019. március 27.

Kellemes, elegáns illata van. Nem tartós ezért számomra csak akciósan éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Kellemes, elegáns illata van. Nem tartós ezért számomra csak akciósan éri meg.

zsucci93

2019. március 1.

Gyönyörű nőies illat, sokáig nagy kedvenc volt, aztán külön útra térünk, mert beleszerettem más illatokba, amik hosszabban tartanak a bőrömön. Ennek ellenére szép emlék marad ez a parfüm, kellemes friss, de mégis gyümölcsös illatú, nem tolakodó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

CamomilleRose

2019. február 13.

Eleinte nagyon kellemes illat, igazán nőies. De! Szépen sorra jönnek a gyümölcsös-virágos illatok és a végére egy nagy alkohol szag marad... Ennek ellenére nap közben újra és újra fújva használható és szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Kapusine85

2018. október 6.

Imádom ezt a parfümöt. Elegáns üveg, igényes. Kellemes nem tolakodó illat, rajtam citrusosabb jegyek jönnek ki, így nagyon kellemes egész nap.ha az orrom megszokná a sálamon tuti jobban érzem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

ALettah

2018. augusztus 16.

Többszöri próbálgatás után sem vagyok teljesen biztos benne, hogy most túlképp bejön-e nekem Giordani kisasszony, vagy nem.
A nyitása nagyon-nagyon finom: energikus, robbanékony citrusok, leginkább grepfrút virágágyon, de nem hiányzik a citrushéj fanyarsága sem. Sajnos én Pondicherry borsat nem érzek (lehet, hogy azért, mert gőzöm sincs, hogy mi az? De a rózsaborsat ismerem, és semmi ahhoz hasonló, picit orra koppintó pikantéria nincs benne...) A kezdeti citrusbomba után lassan előtérbe kerül a virágos, vaníliától édeskés második rész.
Összességben tetszetős, hordható, szerethető illat, jól érzem magam benne - de csak négy csillag lesz, mert nagyon hiányolom azt a pici pikantériát, amitől szexibb, olaszabb, karakteresebb lenne, és a tartóssága is inkább EdT, mint EdP.
Vannak ennél jobb illlatok az Oriflame portfóliójában, de rosszabbak is garmadával. Megvenni nem fogom (csak ha eszméletlenül le lesz árazva, azt sose bírom ki), de ha hozzámvágnák, nem dobnám vissza :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Bigris

2018. június 4.

Elegáns illat, de távol áll az én illatvilágomtól. Inkább olyan mandarinszappanos tisztaságillata van rajtam. Többször próbáltam, nem tudok megbarátkozni vele. Három órája fújtam föl, már nagyon bőrközeli. Egy órán belül el is illan teljesen, amit nem nagyon bánok.
Az üvege viszont nagyon szép. Imádom. Kár, hogy ami benne van, az nem jön be nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

Norci89

2018. március 6.

Nem rossz,szuper illat,tartósságával nincs problémám,hangulatfüggő,akciós volt még késő ősszel rendeltem belőle,karácsonyra a bnőm is szerzett egyet ajándékba,az még bontatlan,elfogom használni,de venni már nem hiszem,kivéve ha elképesztően hiányérzetem lenne( ami nem szokott sűrűn)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

nikolett

2018. január 16.

UP: megszerettem, nyilvan marad az 5os. :)

2200 ftert vettem. Realis ar, a 6ezres nem. :D nem tul tartos, de egynek jo, ha valtozasossagra vagyom, egy kulonleges, komolyabb illatra, de ujra tudom fujni kb. 3 orankent, tokeletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

UP: megszerettem, nyilvan marad az 5os. :)

Bibuskacz

2017. december 14.

3 csillag! ha realistak vagyunk .... jo illat finom noies ..itthonra meg ugy szaladgalni finom,edes citrusos gyumis es meg elegans is!noies ennyi! visszont ha valaki azert rendeli meg mert azt fogja hinni rajta biztos tartos lesz az teved ,nem tartos ,meg ruhan sem ,az illata jo de nem tart,visszont akcioban olcso igy fujkalni egynek elmegy ,igazi arat nem eri meg.Szeretem es elhasznalom de ujra nem veszem,sajnalom szertem az oriflameet de ugy gondolom hogy ha kevesebb parfumuk lenne es inkabb jobbak tartosabbak egyedibbek,akkor sokkal jobb lenne ,jo a reklam sok parfumnek es csabitoak emberek bedolnek ,megveszik egyszer,de csak egyszer,mivel nem elegedetlenek,de ha jobbak lennenek akkor tobben ujravasarolnak es mindenki nyerne....csak a velemenyem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.