Oriflame

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hanne, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2019. március 19.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az ünnepek légkörét vonja viselője köré. Ezt hangsúlyozza az üveg színe és az arany kupak is. Az illatot árjárja a narancsvirág és a lila gardénia aromája. Egy kifinomult, fiatalos eszencia minden alkalomra.

Ár: 5000 , Eladó: okonetgabcsi
Állapot: Új- fóliás, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

radioaktiva

2021. augusztus 21.

Akutális nyárvégi futkosós illatkám. Kedves, vidám, friss. Szerintem a tartósságával sincs gond. Rajtam kicsit lájtblú-szerű ( utálom a lájtblút), de szerencsére Miss Giordani picit virágosabb, lágyabb, így számomra abszolút viselhető. Nagy előnye, hogy én kicsit sem érzem az anyaillatot - azzal engem a világból ki lehetne kergetni. Az üvege gyönyörű. Akciósan megéri megvenni. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert azt komolyabb illatoknak szoktam osztogatni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

vbegonie

2021. május 16.

Tényleg finom az illata, nagyon kis szelíd, kellemes, tetszik ez a vonal, de... :) A tartósságával tényleg vannak gondok. Amennyire jó lehetne, annyira nem tudsz elbűvölni vele másokat, maximum magadat, amikor felfújod. :) Nem kell a húsvéti pacsulik szintjére süllyedni, de azért ez a finom illat is jobban berobbanhatna, elcsavarhatná az emberek fejét a maga lágyságával... Ehelyett picit az a túlvizezett érzése van az embernek, ami miatt egy ilyen jó illattól is el lehet pártolni.
Bár a pozitív vélemények miatt azon is elgondolkoztam, talán a markánsabb illatok kedvelői várnak többet tőle, és a kellemes visszafogottságot lehet ettől a parfümtől csak megkapni... de kár érte, na. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 16.

sarosilaura

2020. május 13.

Mint minden Oriflame terméknél parfüm kategóriában,ismét csalodnom kellett,mert abszolut nem egyezik a katalogus illata a parfümével.3-4 óra után poedig semmit nem érzek magamon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Wattsy

2019. augusztus 7.

Nagyon kifinomult kis illat, ami kifújás után megszelídül. A tartóssága nem a legjobb, ezért a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

kacibog83

2019. július 1.

Rendkívül kellemes illat! Este tusolás után megfelelően hidratáltam a bőröm, ma reggel 2-3-at fújtam magamra a parfümből és azóta is érzem, hogy lágyan körbeleng. Nem túl sok, de nem is kevés, ez egy igazi arany középút, éppen úgy, mint a stílusa, amely nem kiemelkedően elegáns, de nem is egy visszafogott komfort illat. Az én bőrömön némi édeskés gyümölcsösség érződik ki belőle, de pont csak megfelelő mértékben, egyáltalán nem tinilányos tucatillat formájában. Az üvege szemet gyönyörködtető, jó ránézni. Örülök, hogy rátaláltam, úgy érzem, végre a középkorúaknak is készítettek egy kissé komolyabb parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

JudithBeauty

2019. március 18.

Illatmintát rendeltem először belőle, és szerelem lett első szaglásra! A Giordani parfümjei nekem kissé erősek, túl fűszeresek, viszont ez meglepő módon sokkal finomabb, kicsit édesebb illat. Első kifújáskor intenzívebb, viszont nem sokkal később átmegy kellemes virágillatba. Speciel én a narancsvirágot érzem magamon, valószínűleg ezért is tetszik annyira. A tartóssága is jó, és az üvegcsére is öröm ránézni.
Több Oriflame parfümöm is volt már, és általában a jól bevált illatoknál adtam le a voksom, de néha nem árt tenni egy kis kitérőt, hogy újabb kedvencek szülessenek! Hétköznapra, és hétvégi bulikra egyaránt megfelelő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Doridori

2019. február 24.

....hát, én most ezt az egekbe fogom pontozni.... : D egyszerűen imádom, rajtam nagyon jó illata van, végre egy virágos illat, ami nem egy közönséges dezodor-virágcsokorra emlékeztet, vagy egy légfrissítőre.... nagyon meglepődtem, hogy milyen jó kis Oriflame parfi.... nem kell itt álszerénykedni, ami jó az jó.... tudom, hogy mindenkinek más az ízlése, de ez tényleg jól sikerült. Nem kell mindig a "nagyvadat" keresni, olykor csak élvezni kell a könnyű, kellemes, "jókislányillatokat" is.... régen éreztem már ilyen kellemes virágos illatot.... nagyon hasonlít az Armani Sí Passione-ra, csak sokkal jobb, attól különlegesebb, pedig egy időben nagyon rá voltam kattanva a Sí Passione-ra..... : D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

tillizus

2018. december 26.

Teljes csalódás! Szép kivitelezés, finom illat, viszont tartóssága egy nagy nulla! Pedig nem fűjtam keveset! Még a sima snassz, baba tusfürdőnek is tartósabb az illata bőrön. Az oriflame illatokkal befejeztem az ismerkedés!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 26.

csemezb

2018. december 26.

Nagyon kellemes, nőies, virágos illata van, egész tartós is, szóval olyan tipikus Oriflame parfüm, még az ára is kb az amennyit még fizetnék érte. Bár én akciósan vettem, szóval úgy abszolút nem volt sok. 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

isabelle007

2018. december 4.

Nagyon kellemes meglepetés.Finom,nőies viszonylag tartós illat.Rajtam pont olyan,mint az Armani Sí Passione (az Oriflame illata tartósabb a bőrömön).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Eugenol, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: Phenoxyethanol