Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. július 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy vibráló, szuper nőies illatpermet. Virágos, gyümölcsös, fás, friss illatát meghatározza a mirabellszilva zamatos aromája. Kézitáska-barát kiszerelésének köszönhetően mindig és mindenhová magával viheti.

Ár: 350 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: félig, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
An90

2019. július 27.

1500 forintos bevezető akciós áron rendeltem meg, mivel a katalógusban szaglászva megtetszett. Azóta is nagyon tetszik, szerintem a narancsvirág miatt. Ahhoz képest, hogy illatpermet, viszonylag tartós. Szeretem, valószínűleg újra is veszem, ha találok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

pambeesly

2016. augusztus 1.

nina ricci ninájának olcsó, de jól sikerült koppintása. egy az egyben az az illat, de ez abszolút testetlen hozzá képest. mivel illatpermet, egyáltalán nem is vártam tőle nagy tartósságot. azt viszont szomorúan konstatáltam, hogy bár eleinte isteni ninás illat, kb egy óra elteltével rovarirtó szagra vált, ami egyszerűen gusztustalan. ilyenkor gyorsan újrafújom, de azért lássuk be, ez nem túl jó tulajdonság

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

dandy

2016. június 8.

Nyári, vasárnapi otthonülős, mégis valamit magamra fújkálós illatnak vettem.:) Persze megint Oriflame, amibe mindig csalódok, de ez most jó. Mikor kifújtam, egyből olyan volt, hogy ezt én már valahol, valamikor éreztem....és addig-addig, hogy rájöttem. Rajtam a Nina Ricci Nina volt ilyen illatú, vagyis az szagú, mert az rajtam ilyen szúrós, füstös lett, szóval felejtős. Ez is olyan, csak sokkal halványabban és így nagyon jó. Tartóssága elég gyenge, kb. 1-2 óra, dehát illatpermettől ennél több nem nagyon várható. Elég sok mennyiség, így fújkálhatom, belefér. Nekem a műanyag flakon nem okoz gondot, sőt olyan kis bájos így és ha véletlenül a gyerekeim kezébe kerül sem kapok sikítófrászt.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

lina54

2015. augusztus 19.

A katalógusban nagyon kellemes, virágos illata van ! Ennyi pénzért ,amennyiért a 11-es katalógusban árulják (1199 Ft) 75 ml-t kapunk... Hát meg kell rendelnem ! ;) Majd írok,ha megérkezett :)

Azóta megérkezett és nekem továbbra is nagyon tetszik az illata, olyan virágos,friss és csajos. A tégelye kemény műanyag, ami igazából engem nem zavar különösebben,mert úgyis a táskámban fogom hordani,ott meg bírnia kell a gyűrődést. Tartóssága alacsonyabb, ruhán szerintem tovább érezhető,mint bőrön. Nem bánom ,hogy megvettem, én nem vártam többet egy illatpermettől :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

MissPoppy

2015. augusztus 18.

Az Oriflame illatai nagyon tetszenek, és gondoltam kipróbálom. Nem rég hoztam haza, kb. fél órája amikor magamra fújtam, és már semmit sem érezni :( A műanyag tégely egyenesen kiábrándító!
Pedig olyan kis bájos lenne...
Kár, mert az illata egyébként jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Pedig olyan kis bájos lenne...
Kár, mert az illata egyébként jó.

katka88

2015. augusztus 10.

Kb. addig érződik míg megszárad a bőrön, aztán mintha sosem lett volna ott....eltűnik! :D Légfrissítőnek talán elmegy, csak hát 1200 Ft-ért... : /

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Geraniol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.