Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2017. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők

Gyümölcsös, virágos illat gyönyörű, retró üvegbe zárva. A fejjegy zamatos gyümölcseit felváltja a finom frézia aromája. A szívjegy nőies ciklámen-jázmin kompozíciója utat enged az édes praliné, a pézsma és a fás jegyek harmóniájának. 50  ml

b5bea

2018. január 7.

A 3 illat közül ő volt a legkedvesebb, a csomagolása cuki, kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

A 3 illat közül ő volt a legkedvesebb, a csomagolása cuki, kellemes illat.

Lexy96

2016. május 15.

Nagyon kellemes illata van, olyan amit szívesen érzek magamon, gyümölcsös édeskés! DE! a pumpa hamar tönkre ment és mivel a pumpa nélkül kellett használnom így gyorsabban elis fogyott sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Zsokaa

2015. november 28.

Kellemes édes, gyümölcsös illata van. Sajnos egyáltalán nem tartós. Szépnek szép, de nem praktikus ez a kis pumpás üveg. Furán spriccol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

VanillaBlossom

2015. november 28.

Ajándékba kaptam, de tovább is adtam rajta. Az illata rendben van, az üvege nagyon aranyos... De még Oriflame parfümhöz képest is túl hamar elillan... Ami pedig nagyon lehúzza a pontozásomat: Ha a kis pumpát rácsatlakoztatom az üvegre, akkor nem zár rendesen és kifolyik, szóval táskában senki se szállítsa!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Mogyi

2015. július 12.

Szerettem ezt a parfümöt, nekem kellemesen édes, gyümölcsös-virágos illat, amelyet nem is tudom miért, inkább csak télen használtam. A pumpás adagolás nagyon rossz megoldás. Nem is jött belőle semmi, úgy hogy mindig tekergettem a kupakját, és borítgattam az ujjamra. Sajnos nem tartós, de finom illat,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Damayanti

2015. február 3.

Nem rossz édes- pikáns - gyümölcsös illat, de szerintem leginkább tiniknek való. Én 27 vagyok, de már nem fújnám magamra. Picit érzek benne némi "plázacica" illatot is... Egyszer kaptam egy üveggel, de kiderült, hogy ez a pumpás kiszerelés nem csak bénán néz ki (olyan öreg nénis parfümös üveges rertro...), hanem abszolút nem is praktikus. Hiába szállítottam lezárt dobozban, estére mind az utolsó cseppig kifolyt a táskámban. Összességében egy tinis, kissé divatcicás illat, nem igazán az én karakteremhez illő, de azért rossznak sem mondanám. Valakinek jól áll...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Lola21

2014. június 27.

Nekem tökéletes szaladgálós mindennapos illat volt.Miért nem lehet mostanában ez az illatot rendelni? Kivonták?:((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

Villango

2014. január 17.

Anyukámtól kaptam, mert neki nem tetszett. :) Nekem talán kissé édes, de télre elmegy. ;) Igazából az üveg még full tele van......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

CocoSunrise

2013. május 18.

Elhasználtam egy üveggel. Finom, kellemes illat, fiatalos. A tartóssága átlagos... én picit gyorsan meguntam. De elejében nagyon szerettem. Az üvegcsét nem lehet rendesen becsavarni, tehát csak vízszintesen szabad tartani, utazásra vinni vagy hasonlót... semmiképp, mert kifolyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Orsyna

2013. április 17.

Másik üvegcsében a kisebb kiszerelést vettem, édeskés illat szerettem, csak sajnos kifogyott.Sokan megjegyezték hogy finom illatom van.Kedvenc Oriflames parfümöm.
Már alig várom hogy újravegyem akciósan.A jázmin és a praliné igazi finomság beleharapnék legszívesebben mint egy finom bonbon.Mikor befújom magam igazi hercegnőnek érzem magam, a nevében is benne van Princess.:)
Szomorú vagyok mert már egy ideje nem lehet kapni. Viszonylag tartós volt rajtam nem úgy mint a többi Oriflames edt.Remélem egyszer sikerül beszereznem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Linalool, Coumarin
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.