Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szép, Módosítva: 2012. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az éjszaka hangulata fűszeres illatban.

noricza

2021. május 7.

Sun , moon , eclipse. Ebből a hármasból így utólag visszaemlékezve ez volt a legrosszabb akkor nem is értem miért tartottam jónak.Elég fanyar meg fura volt azt hiszem fél üveggel fogyott el belőle majd kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Zsokaa

2016. augusztus 15.

Hárman voltunk rá, de emlékszem, hogy egyikőnk se tudta elhasználni. Egyébként az illatára már nem emlékszem. De tudom, hogy tovább adtuk másnak. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Banszky

2016. augusztus 13.

Kb. 100 éve volt ilyenem és akkor jónak tűnt. :) Nyilván nem az igazi de nosztalgiázni szeretek,emiatt nem tudok róla rosszat mondani. Az üvege jó,igazi táskába dobálós,kis pici.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Gina19

2015. augusztus 17.

Nem és nem. Amikor először szagoltam, akkor nem tudtam eldönteni, hogy vajon megromlott a parfüm vagy ennek tényleg ilyen illata van? Szúrós, büdi. Azóta se fújtam magamra egyszer sem, a polcon porosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

nyarigabi

2014. december 14.

Keserű virágos illat, nem szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 14.

Keserű virágos illat, nem szerettem.

jetroh

2014. július 11.

Nagyon nem jön be. Nem is tudnám mihez hasonlítani, mert még csak nem is fűszeres. Talán fanyar. Ebben az esetben hál'Istennek nem tartós....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

lujzi

2014. április 15.

tinikorom parfümje, még egyetem elején is ezt használtam. most láttam a katalógusban, hogy ismét lehet kapni, de nem merném még csak megkóstolni sem, hadd maradjon meg a szép nosztalgikus emlék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Moonlight

2014. február 15.

Még tinikoromban használtam,talán az első parfümöm volt. Akkor nagyon tetszett. Aztán rendeltem a már a megújultból, és én is azt vettem észre,hogy talán nem csak a külseje változott. Vagy csak szimplán az ízlésem változott. De minta finomabb,nem annyira tolakodó lett volna korábban az illata. Mindenesetre már nem venném újra a régit sem, mára inkább gyengédebb illatokat kedvelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

MayaBaba

2013. október 23.

Régen is volt már nekem, most újravettem, de mintha nem egészen ugyanaz az illat lenne már, régen jobb volt... ennek ellenére kellemes, és szeretem, bár nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

timity

2013. szeptember 7.

Ezt a kölnit régen nagyon szerettem, de ma már (ha kapható lenne még) elképzelhetetlennek tartanám, hogy újra megvegyem.. Alapból a fűszeres illatoktól ma már inkább menekülök a lágyabb virágos illatok ölelésébe.. Egynek jó volt, de ingyen sem kellene. Se tartós, se különleges nem volt. A régi tetszésemet fejezem ki pontokban, így 3as!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.