Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2017. március 26.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anita763

2021. február 21.

Fej: mandarin, őszibarack, heliotrop
Szív: ylang-ylang, narancsfa virága, jázmin
Alap: pézsma, szantálfa, liliom
Meg kell, hogy védjem ezt a parfümöt! Szerintem ez a Chanel Allure gyönyörűen kevert dupe-ja.
Ebben az illatban a szantálfa, a jázmin és az ilang-ilang a leghangsúlyosabb. Nagyon nőies, előkelő, elegáns és mámorító. Rengeteg bókot kapok a férfiaktól, amikor ezt a parfümöt viselem, az emberek többségét vonzza ez az illat. Meg kell, hogy jegyezzem Pellegrin úr ebben a kreációban tökéletesen teljesített, hiszen meglátásom szerint itt a More-t és az Allure-ot nehéz megkülönböztetni egymástól.
Tartós, erős és a szilázsa is közel áll az Allure-hoz (igazán nagyszerű illat!), legalábbis az én bőrömön csodálatosan muzsikál. Jár neki a maximális pont! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 21.

Fej: mandarin, őszibarack, heliotrop
Szív: ylang-ylang, narancsfa virága, jázmin
Alap: pézsma, szantálfa, liliom

Evelin99

2019. november 16.

imádtam ezt az illatot kár hogy már nem gyártják

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

imádtam ezt az illatot kár hogy már nem gyártják

egetoerika

2017. március 17.

Közönséges? Na neeeeem! Mint tudjuk nem egyformán működik a bőrünk sem. Tény, hogy nem megszokott. Fülledt, kicsit füstös, tömény. Eredendően tudni kell viselni. Ennyi. De rossznak nem mondanám. Semmiképpen. Cica babáknak nem ajánlott, rózsaszín csinikéknek tilos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

adrica

2016. január 6.

Már 4 éve is van, hogy bevezette az Oriflame, de amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan ki is vonult vele. Akárcsak Demi, jön, ott van, tarol, és mint aki ott sem volt hipp-hopp, már csak a mende-mondák, hogy itt járt. Annyira vártam pedig! Már 2 hónapja a megjelenés előtt. Csak néztem a youtube-on a reklámját az én két kicsi lánykámmal és hittünk benne, mint a mesékben. Ez valami mesés illat lehet. Hát nekem csalódás volt, mint mikor kiderült, hogy nincs is Télapó. Amikor kipróbáltam a mintát, először meghökköltem, aztán jól fejbevágott, végül a gyomromat sem kímélte és még fullasztó is volt. Egyedül az édessége tetszett, de ez már átment valami annyira túlzóba, mint amikor az ember lánya fel akar ülni a lóra, és már hopp át is esett rajta. Ebbe aztán pakoltak mindenfélét, csak hogy jó legyen. Volt ott Piroska, Hófehérke, Hamupipőke, de nekem csak a gonosz mostoha jutott belőle, aki aztán jól rászedi a gyanútlanokat, mint én. Az egészben az a rossz, hogy valami azért tetszene benne, és még mindig próbálkozom vele, de nem mernék tulajdonosa lenni egy teljes üvegcsének, pláne, hogy olyan sokba kerül. Ha legalább valami kis kiszerelésben hozzá lehetett volna jutni, akkor talán, de így... köszi, de nem. A tetsvaját megvettem, annak nem annyira erőteljes az illata, de abban eltűnik a boszorka, és csak a jók maradtak, a pihe-puha édes, meleg cirógató illatok. A hajlakba viszont jutott rendesen a boszorkából, mert ahogy ráfújtam a hajamra, mintha két kézzel cibálná, annyira húzza, ragaszkodik hozzá. Beleköt mint a beton. Megmarad nekem egy elérhetetlennek tűnő illat, akárcsak a mesék. Csodállak, ám de nem szeretlek. A piros testvére sokkal jobban bejött nekem, azt meg is vettem valami agybaj következtében, de azért az hordhatóbb sokkal!!! A reklám miatt adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

Krisztiina

2015. november 26.

Hát Lányok, én nem vagyok egy "orr" és a különböző jegyeket sem tudom megkülönböztetni egymástól, így olyan szép és kerek véleményt sem tudok írni, mint sokan páran tudtok. Nekem vagy tetszik egy illat vagy nem. Én alapjában nagyon szeretem a testes, karakteres illatokat. Szeretem, ha egy illat öltöztet, képvisel, "nem tűri" a harsányságot, mert maga is feltűnő, beszél helyettem.

Mikor bejött ez a parfüm, a katalógusban tetszett az illata, még játszottam is a gondolattal, hogy megveszem. Aztán elsikkadt. Most viszont volt lehetőségem magamra fújni.

Az első és egyben az egyetlen gondolatom, az volt, hogy milyen közönséges illat. És ettől a gondolattól nem is enged szabadulni. Frissen fújva, van benne valami, ami szinte letépi az orromat, utána valahogy citrusos lesz, amit nagyon nem szeretek. Semmi, csak bánt. Agresszív és goromba.

Hacsak nem a szaglószervem adta fel napközben a szolgálatot, akkor hamar elillant a parfüm. Napjában többször eszembe jutott, hogy milyen jó, hogy nem érzem magamon az illatát (pedig imádom, ha a legváratlanabb pillanatban megérzem a parfümömet) és csendben csak remélni tudtam, hogy más sem érezi rajtam.

Az illat nagyon nem, a tartóssága rajtam rosszul teljesített. Az üveg, a maga csupa arany megjelenésével még tetszene is, mivel mentes a túlcicomázottságtól. Viszont megismerve az illatot a csupa arany öltözet, azt hiszem sugallja a közönségességét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

Incuss

2015. július 23.

Imádom ezt az illatot,nőies,kifinomult,és édes.TÖKÉLETES számomra!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

Imádom ezt az illatot,nőies,kifinomult,és édes.TÖKÉLETES számomra!:)

Bnemrita

2014. június 4.

Huh, látom sokan szeretik. Na, én nem. Kolléganőm, akivel "szerencsémre" 1 szobában ülök, ebbe szerelmesedett vele, és mivel nem ismeri a mértéket nyakra-főre fújkodja. Nekem émelyítő, édes, nehéz, fullasztó illat, pedig mostanában kezdek megbarátkozni az édes parfümökkel (pl. Black xs). De ez.... Juj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 4.

Aquariusgirl

2014. május 26.

Jajj, ez annyira, de annyira kommersz, hogy szavakat nem találok. Hányingerem van tőle :-( El nem tudom képzelni, hogy ezt hogy lehet használni, bár ahogy nézem, sokan kedvelik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 26.

Wildcat75

2013. november 6.

Erről a parfümről a Chanel Allure jut eszembe...
Finom, elegáns illat, elegáns hölgyeknek!
Fiatal lányokon nem tudom elképzelni, szerintem kiforrott egyéniség kell hozzá.
Aki nem akar beruházni egy méreg drága Allure-re, azoknak bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 6.

Erről a parfümről a Chanel Allure jut eszembe...
Finom, elegáns illat, elegáns hölgyeknek!
Fiatal lányokon nem tudom elképzelni, szerintem kiforrott egyéniség kell hozzá.
Aki nem akar beruházni egy méreg drága Allure-re, azoknak bátran ajánlom!

Arian87

2013. október 14.

Nagyon finom illata van, és tartós is. Sikerült elhasználnom egy üveggel és már gondolkodom az utánpótlás beszerzésén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.