Oriflame

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Izabel, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy intenzív, karakteres illat, amely energiát és magabiztosságot sugall. A lótuszvirág, a bazsarózsa és a pacsuli aromája járja át. Minden egyes üvege egyedi ívelt mintával van díszítve.

Oriflame My Destiny
Ár: 3000 , Eladó: lacrymosa88
Állapot: kép szerinti, Helyszín: Tar/Pásztó, fizetés: személyes átvétel Tar/Pásztó vagy posta/Foxpost

lacrymosa88

2019. október 2.

Vakvásárlás során szereztem be és kellemesen csalódtam. Kevésbé édeskés, gyümölcsös, de mégis növényi illat. Ahogy telik az idő, kicsit púderes, szappanos melegségre vált. A tartóssága miatt nem kap 5 csillagot, 4-5 óra és elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

ALettah

2018. november 7.

My Destiny, avagy a Sors egy szépséges, minden darabján egyedi mintával díszített üvegbe zárva. Nagyon értékelem ezt az ötletet, tényleg izgalmas és újszerű. Az illat sajnos nem lett ennyire jó, talán éppen a neve miatt elvárt egyediség az, ami hiányzik, mert amúgy nem rossz ez, sőt! Csak én valami izgamasabbat, magával ragadóbbat vártam volna tőle - és valószínűleg mások is, mert most van utoljára a katalógusban, kifutó termék lett.
Felfújás után vidám gyümölcsös, leginkább áfonya és barack által dominált kezdet, de már érezhető a pacsuli is. Kicsit később a gyümölcsök frissességét a virágok lágyítják, a pacsuli pedig végig tartja az alapot, egy szappanos, puha, bőrközelivé váló hátteret eredményezve.
Tartóssága egész jó (kb 6 óra), de nem orrbavágó, hamar bőrközelivé válik.
Összességében szép, viselhető, de nem nagyon eredeti illat.
A különleges üveg miatt kap négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Tartóssága egész jó (kb 6 óra), de nem orrbavágó, hamar bőrközelivé válik.
Összességében szép, viselhető, de nem nagyon eredeti illat.
A különleges üveg miatt kap négy csillagot.

adrica

2018. március 27.

Semmi köze a Mirage-hoz, ha csak nem a színe. Ez egy nagyon zöld, szinte erdei illat, tele levelekkel, úgy, hogy közben a rózsa és a pacsuli jelen van, kis friss citrusos háttérrel, ami üdíti és nem hagyja elnehezedni. Egy az egyben emlékeztet a Halle Berry Wild Essence parfümre, ami megszűnt, és az nem is volt ennyire erős hatósugarú. Tovább megyek, ami meg emlékeztetett a régi Indian Summerre, ami ugye már csak az imákban található, hogy gyere már vissza. Természetesen nincs még egy olyan parfüm mint az Indian Summer, csak némi hangulatában, stílusában felsejlő. Bármilyen pótlóban belekapaszkodok, mint ahogy most is. A levelek miatt lehet tavaszi-őszi, a pacsuli és a rózsa miatt lehet téli illat is. Hűvösebb nyári napokon is eltudom képzelni, sőt a mélysége, de nem ez nem jó szó, a nemessége, eleganciája, talán a pacsuli, vagy a rózsa teszi, hogy alkalmakra is, színház és társai alkalmakra is lehet használni. Nem is értem ezt a színházas illatokat. Miért jó, ha egy sötét teremben úgy illatozunk, hogy az előttünk és mögöttünk lévő 3 sort leszedálunk. Múltkor majd megfulladtam, mert az előttem ülő sorban valaki a La Vie Est Belle-t használta, és a fél kis színház illatozott tőle. Én meg túlélési köhögő rohamot kaptam miatta. Mindegy. Ebből tanulva, nem biztos hogy oda a nagy nehéz vadakat kell használnunk, gondoljunk másra is, hogy lehet, ő nem bírja, és nincs lehetősége a menekvésre. Ezért egy diszkrétebb illat bőven megteszi, ami finom. Fűszerezettsége miatt ami szerintem a pacsulinak köszönhető, az teszi méllyé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

scintilla

2018. január 4.

Kaptam és szívesen viseltem, de akitől kaptam, azt mondta, kár, hogy nem távolabbi ismerősének adta, mert annyira utálja. .A férjem szerint "vannak sokkal jobb illataid", mindezt 10-edébe kerülő utánzatokra értette! Adok a véleményükre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

PerfumePippi

2017. május 28.

Hónapokat vártam, de valószínűleg az illat nem érintett meg olyan sokakat - egy év alatt mindössze két vélemény?! Hát, igen. A külcsín és a koncepció itt többnek bizonyult, mint a belbecs - pedig alapvetően ez egy izgalmas, finom illat. Rajtam hamvasan bazsarózsás és frissen zöld, de azt kissé savanykásan ejti meg, amitől inkább egy kis plusz pezsgése lesz, és a gyümölcsöket sem érzem soknak, inkább mintha némi fűszerezést adnának. Azért írok feltételes módban, mert vagy a bőröm szívja azonnal magába a parfümöt, vagy a szokásos Oriflame-tartóssági probléma áll fenn.

(Lábjegyzet: Nem szeretnék rosszmájú lenni, de immár sok-sok illatot szagolgattam/teszteltem és tesztelek O-éktól és A-éktól is. A tapasztalatom az, hogy -eddig- O-éknál több finomabban eldolgozott illattal találkoztam, de sokkal kevésbé tartósak, mint A-éknál (kivéve a Nomadicot és a Mirage-t, de ők már a történelem részei), és ehhez képest az áruk alapjáraton magasabb, mint A-ék árai...ki érti ezt? Mi lenne, ha egyszer ötvöznék A-ék árát/tartósságát O-ék illat-koncepcióival?!)

Fenti, tartóssági gondok miatt csak 3 csillagot adok (sajnos valószínűleg soha nem fogom megvenni, mert nincs kedvem 2 óránként frissíteni magamon).

Ami a Mirage-zsal való hasonlóságot illeti: igen, huncut fűszeres érzetei miatt, no és az üveg színe is azt sugallja, hogy...de nem! Ez egy annál sokkal ártatlanabb jószág. Ha a szillázsa és ereje nagyobbra lenne tekerve, akkor valószínűleg sokan nosztalgikusan sóhajtanának - de még akkor sem érné el azt a fűszeres szintet, amit a Mirage képviselt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 28.

vanillacaramella.sweet

2017. február 10.

Na végre kellemes csalódás. Azt nem tudom,hogy szerelem-illat lesz-e, de zöld illatból életemben eddig egy tetszett (Avon TTA zöld), de abból kiszerettem, ez annál jobb és más kategória.
Az illatról a bőrömön: felkenés után kb fél percig erjedt gyümik, de még élvezhető szinten, olyan meleg aszalt gyümölcsös.
Mintha kékszőlő, áfonya, citrusos jegyek, barack keveredne.
Aztán kezd virágosabb, frissebb lenni, biztos a rózsa, a lótusz es narancsvirágtól.
Nemsokra rá belép a pacsuli és vanília is, így az illat maga nagyon meleg, enyhén fűszeresnek hat, egy igazi meleg, zöldes, gyümölcsös-virágos illat.
Elég erőteljes, sokaknak orrbavágós lehet, főleg első 30 másodpercben (erjedt gyümi, alkohollal azonosítják sokan).
Nagyon különlegesnek érzem, nekem tetszik!
Üvege biztos nagyon szép élőben, nekem most csak mintám van, tesztelgetem, de ha marad a jó benyomásom, akkor lehet, hogy beszerzem.

A Miragera abban hasonlít, hogy ez is meleg, zöld, tömény illat, de ez nem annyira fűszeres. A Mirage nekem túl fahéjas-erős, kevésbé gyümis. Ez a My D. nem annyira tolakodó, édesebb zöld illat! Tartós is! Meglepett és örülök,hogy jó! Leszáradásnál kis szappanosságot érzek, majd még updatelek,mert a szappan nem kedvenc, de majd látom. Most: 4.5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Mintha kékszőlő, áfonya, citrusos jegyek, barack keveredne.
Nagyon különlegesnek érzem, nekem tetszik!

kalavirag

2016. november 8.

Nagyon szép kis illat egy színpompás üvegbe zárva, könnyed hétköznapokra, hétvégi programokra, tudom elképzelni, vidám és melegséget előidéző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.