Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   tanácsadónők

A My Naked Truth EdT a belső kiegyensúlyozottság esszenciája, mely lágy, könnyed harmóniafelhőbe burkol és lehetővé teszi a természetes szépséged és kisugárzásod megnyilvánulását.
A púderes virágok, a zamatos gyümölcsök és az érzéki fás aromák kombinációja, mint egy selymes fátyol lengi körbe használóját, és fokozza a természetes nőiesség és a harmónia megnyilvánulását.
Egyszerű és mégis tökéletesen felépített kompozíció, ez az érzéki illat mintegy második bőrt hoz létre a két kiváló parfümőrnek, Amandine Clerc-Marie és Christiane Ploss köszönhetően.

Fejjegy: almavirág, calabriai bergamott, licsi
Szívjegy: sárgabarack, japán illatcserje, vadrózsa
Alapjegy: gyapotvirág, cédrusfa, szantálfa

Ár: 6000 , Eladó: eszaszin
Állapot: ÚJ, Helyszín: MISKOLC, fizetés: SZEMÉLYES ÁTVÉTEL POSTÁN MARADÓ ELŐRE UTALÁS ESETÉN
Edina1313

2018. október 20.

Egyik kedvenc illatom (volt). Kár, hogy már nem gyártják. Nagyon kellemes, kis púderes, édeskés illat. Az üvege is gyönyörű. csillagos 5!!! A kedvencem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

ALettah

2018. október 16.

Update: tartóssága kiváló: ma reggel még éreztem a hajamon a tegnap reggeli adagot.
Ó, ez milyen jó kis felfedezés! Tetszik! Kis ártatlan fehér cica, de azért vannak körmei is. Vagyis: ártatlan, tiszta, púderes illat, bőrközeli, nem fullasztó, nem zavaró, de mégis ad valami határozottan szenzuális kisugárzást. Nem erotikusat - a pasik emiatt nem fognak utánad fordulni. De a párod, aki közelről érzi az illatodat, mikor megpuszil, csintalan dolgokra ragadtathatja el magát.
Én három jegyet érzek ki belőle: almavirág, gyapotvirág - ez az egyik kedvenc jegyem, úgyhogy örülök neki! és licsi.
Az üveg is gyönyörű.
Katalógusos illatok között ez bizony nagyon elöl van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Az üveg is gyönyörű.
Katalógusos illatok között ez bizony nagyon elöl van!

Csutak

2017. június 25.

Van belőle kis 1ml-es mintám és ma használtam egy kicsit belőle, tettem mindkét csuklóm belső oldalára. :) Nem vagyok egy illatszakértő, de engem az illata egy az egyben a Valentino Uomo-ra emlékeztet, amire már azóta vágyom, hogy a Douglasban megillatozhattam. Talán nem annyira erős. Eltelt már egy kis idő, mióta feltettem és még most is érzem az illatát. (Amint lesz akcióban, beszerzek belőle egy üveggel... Ismét az ára miatt vonok csillagot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Orsi0401

2017. június 21.

Nem vagyok nagy katalógusillat-vásárló már, de ez aaaannyira kis lágy, kellemes púderes bébiillat, mindamellett egy elegáns tisztaságillat is, hogy muszáj volt megvennem. Kicsit emlékeztet a púderessége a régen oly imádott Lanosan dezodorra, amit már nem gyártanak nagy fájdalmamra. Szóval lehet hogy a nagy kiszerelést is meg kell vennem, úgy érzem. Ebben a melegben nagyon kedvelem a tiszta púderillatokat, de úgy érzem ezt szívesen viselném télen egy fehér vagy krémszínű bolyhos pulcsival is. És mert végre találtam egy hasonlatosat a Lanosanhoz: sok csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Brigitt

2017. március 6.

Valóban kiegyensúlyozott és harmonikus, olyan ártatlan rózsaszín illat. Mintha csupa halvány rózsaszín és fehér virágok csokrából állna össze ez a csoda egy kis fás bizsergéssel.
Olyan békés, nyugalmat árasztó, nagyon finom púderes, luxus-szappan illat. Közepesen tartós, de ettől még imádni való. Az üvege telitalálat, abszolút illik a benne lévő illathoz; ettől ha lehet, még szebbé válik. A tavaszi és kora nyári virágzás méltó kísérője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 6.

angelina69

2016. december 11.

Először egy kolléganőmön éreztem az illatát. Tetszett, de óvatos vagyok már, és kértem tőle egy-két fújást, mielőtt ész nélkül beleugrok a vásárlásba. Valóban kellemes, krémes, púderes, de aztán... jött a cédrus, és elvette a kedvemet. Az én orromnak onnantól fogva egy kicsit fémes mellék illat jelent meg, és hazavágta az élményt úgy ahogy volt. Másokon többnyire szépen muzsikál, és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

Vigike

2016. november 8.

Mamikám ajándékozott meg vele miután megkérdeztem, mi ez finom illat rajta. Szeretem mert légies, könnyed. A púderes-virágos lényét imádom, az sem zavar, ha pár óra elteltével inkább az előbbi dominál. Az én bőrömön jól működik, párom is szereti rajtam. 4 csillag, mert nem nélkülözhetetlen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

tothbernadett

2016. október 20.

Személy szerint tetszik az illat, ezért is rendeltem meg a 15 ml-es kiszerelést kb. 1400 Ft-ért. Nekem bejött, és a tartósságára sem panaszkodom, 6 órája fújtam be magam, még most is érzem. Azért kissé drágának találom...

Update: közel egy év után ráúntam. Hiányzik belőle valami, ami egy kicsit izgalmasabbá tenné.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

PerfumePippi

2016. július 12.

Tavaszias illatot kereső kirohanásomban ruháztam be rá, mert úgy gondoltam a katalógus alapján, hogy ő lesz a befutó az oly régóta áhított légies-tavaszias kategóriában. Mivel a sokkal nagyobb hatósugarú illatokhoz szoktam, kissé "meztelennek" éreztem magam először, viszont pozitív meglepetés volt a tartóssága - sokkal rosszabbra számítottam. Kellemes, de nem igazán karakteres illat - úgy értem, inkább komfort (de nem tisztaság) illat, és azt hiszem, egy nőre sem ez alapján fognak felfigyelni :-)). Számomra nem annyira púderes, erősen érzem a virágot, és messze sokkal édesebb, semhogy tisztaságillatnak nevezzem. Azt figyeltem meg, hogy a hőmérséklet emelkedésével hajlamos elmenni a gejl-édességbe, de legalább nem szottyan meg. Ez alapján nálam inkább hűvösebb, tavaszi napokkal fog előkerülni. Összességében úgy fogalmaznék, hogy akkor veszem elő, amikor láthatatlan szeretnék maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 12.

Fancsaaa04

2016. január 31.

Anyukám kedvence! Rajta nagyon jól működik, hosszan tart :) Kellemes púderes-virágos, és ahogy előttem írták tisztaság illat :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Farnesol
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.