Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Egy csodálatosan selymes tusolókrém virágos illatjegyekkel, a tavasszal nyíló százszorszép természetes aromájával. Gyengéd tisztítás, minden nap.

budaibanyek

2019. június 10.

Nekem is van most belőle itthon. Finom illata van, szeretem, de semmi extrát nem tudok róla mondani. Nem hiszem, hogy fogok rá emlékezni ha elfogy. Most azonban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 10.

zdoreebaba

2018. február 18.

Megkedveltem. Olyan "egynek elment tusfürdő" kategóriába sorolnám. Az illata gyengéd, nem tolakodó, gyorsan elszáll a bőrről. Tavaszra egy nyugisabb itthon ülős, könyvnézegetős, tanulgatós napra tudom elképzelni. Az állaga nagyon jó, krémes-géles. Szépen habzik a bőrön és jól tisztít. Engem egy icipicit szárított. A csomagolása teljesen lenyűgöz, mindig ábrándozós hangulatba kerülök tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Chata83

2017. június 19.

Ritkán mondok ilyet, de borzalmasm az illata. Semmilyen virágot nem éreztem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

AnnamariaUrban

2017. április 2.

Nem tolakodó illat és finom krémes, nekem nagyon bevált :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 2.

Nem tolakodó illat és finom krémes, nekem nagyon bevált :-)

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.