Oriflame

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Antibakteriális kivonatokkal: teafa és mandarin.

Csipetke

2017. június 8.

Nagyon finom az illata frissítő jó így együtt ez a két illat.Egy kicsit szárítja a bőrömet mint minden Oriflame-s szappan .De ezt el nézem nekik. A csomagolás is és a szappan formája is tetszik.Habzik kellően ahogy azt kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

JudithBeauty

2015. szeptember 28.

Szuper mandarinos illata van, és a teafát csak kisebb mértékben lehet érezni. Nagyon jól tisztítja a kezeket, nem szárít és jól habzik. Fertőtlenítő hatása is van, sokáig érzem ezt az illatot a kezeimen. Nagyon bevált, máskor is fogok rendelni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Piri11

2015. augusztus 11.

Nagyon finom illata van, az egész fürdő ettől illatozik (pedig még nem is használtuk :)) ). Jól tisztít, finom krémes habja van. A legtöbb Oriflame szappant szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Macsek12

2015. július 7.

csodás egyszerűen csodás ez a szappan nagyon jól tisztít és nem szárítja a bőrt és az illata awww valami fenséges!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

patrisha

2015. május 30.

a zöld teafás helyett vettem ezt és ugyanolyan jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 30.

a zöld teafás helyett vettem ezt és ugyanolyan jó

krémparádé

2015. május 19.

Szupi az illata, kicsit szárít, de amúgy tuti jó szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Szupi az illata, kicsit szárít, de amúgy tuti jó szappan.

Princess

2014. június 17.

Illatáért isteni! Nekem arcmosás után kicsit húzódik a bőröm, de mindig hidratálom utána, kezemen ezt nem vettem észre, de azt is krémezem. Jól habzik, finom illat, jó ár..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Mirtus

2014. március 21.

Bevált termék, rendszeresen használom, impulzív az illata, és nem hagy zsíros-ragacsos érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

bambusz09

2013. október 6.

Kellemesen habzik, jó az illata és megfelelően tisztít. Nekem nem szárította ki a bőrömet, bár a használata után mindig be szoktam kenni hidratáló krémmel - legyen szó arcról vagy kézről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Barnás sárga.