Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

A hajápoló nyugtató hatású jojobaolaj-tartalma könnyen kezelhetővé, fényessé teszi és kondicionálja a hajat. A hidratáló mangóvaj antioxidánsokban gazdag, így véd, táplál és kondicionál. Hatására a haj egészségesebbnek és ragyogóbbnak látszik.

Kiszerelés: 400 ml

hadri

2016. augusztus 28.

A legrosszabb sampon amit valaha használtam! Borzasztóan csípte a fejbőröm (sőt még a kezemet is!), ragadt nagyon és képtelenség volt normálisan kimosni a hajamból. Úgy néztem ki hajmosás után, mintha leöntötték volna mézzel a fejemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

213

2016. május 29.

Nekem nem jött be, hajat nem tisztítja rendesen, a fejbőröm zsíros és viszket tőle, matt és nehéz lett tőle a hajam, eddig egyetlen samponnál sem tapasztaltam ilyet, csak ennél...:S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 29.

nikolett93

2013. augusztus 16.

Az unokatesóm rendelt ilyet, az illata nagyon jó és sokáig érzik + puha tőle a haj.
A tisztító hatásáról nem tudok mit írni, mert ő úgy szokott hajat mosni, hogy először egy korpásodás ellenit használ majd ezt hogy puha is legyen és illatos is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

MayaBaba

2013. július 13.

Szerintem szuper! Nagyon jól dúsítja a hajamat, és nem hullik, mióta ezt használom. Mindig a maxi kiszerelést veszem belőle. Érzékeny a fejbőröm, de nem irritálja, nem viszket tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

keszty

2013. január 29.

Nagyon jó illata van, de nekem nem jött be mert nem tisztított rendesen, de mikor egymás után következő napokon kellett hajat mosnom ezt használtam mert elég gyenge sampon, szóval elfogyott de többet nem veszem újra. Mindennapi hajmosáshoz szerintem jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

bandita

2012. március 28.

Ezt a sampont 2x használtam még. A hajformázószerek maradványait nem tisztította le megfelelően, pedig háromszor is mostam, öblítettem. Ahhoz képest, hogy 2in1, nem hidratált megfelelően, pedig más, hasomló terméknél ezt pozitívan éltem meg eddig. Időt szerettem volna megtakarítani a használatával, ami nem jött össze, hiszen meg kellett negyedszer is mosnom a hajamat az eddig használt samponommal, és utána balzsamoznom is. Életem eddigi leghosszabb hajmosási élményét nyújtotta ez a termék, az biztos.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 28.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Színezék. Narancssárga.