Oriflame

Ár:   700 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Gazdag, pH-semleges formulájú kézkrém. Intenzíven hidratál, és véd a kiszáradás ellen. Hidratáló vanília- és bőrvédő gránátalma-kivonatot tartalmaz. Mandulaolaj-tartalma megszépíti a bőrt.

Kiszerelés: 75 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Mona29

2020. május 2.

Jó kis kézkrém! Az illata nagyon finom, egész jól hidratál és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Akcióban vettem, így főleg megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

bubilany

2017. november 22.

AHH...az egyik legjobb orifloame kézkrém!! Imádom a vanília illatát így lehet elfogult vagyok, de ez nekem nagyon bevált!!
Gyorsan beszívódik, és nagyon jól hidratál. Téli hónapokra is ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Gyorsan beszívódik, és nagyon jól hidratál. Téli hónapokra is ajánlom!

Yumechan

2017. július 16.

Ennek a krémnek az illata nagyon emlékeztet valamire gyerekkoromból, de nem tudtam rájönni, mire. Mindenesetre emiatt az illat miatt szeretem a legjobban, bár a hatása sem rossz.. újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

danyadi77

2017. január 16.

Az Oriflame-nek elég jó kézkrémei vannak, szerintem. De nem ez a legjobb. Gyorsan beszívódik, hidratál is, de igazán az illata miatt szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

anitram

2016. november 1.

Rengeteg kézkrémem van, minden sarokba jut egy. Az utóbbi időben azonban mindig ezt használom otthon. Hamar beszívódik, így rögtön teheti az ember a dolgát, irodába is kiválló. Szép, ápolt és illatos lesz a kéz bőre. Engem egy régi rózsaszín, búcsúkban kapható nyalókára emlékeztet az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

JudithBeauty

2016. január 9.

Nagyon jó kézkrém, ugyanúgy bevált, mint a tusolózselé ebben az illatban. Elég egy kicsi belőle, máris ápolt lesz a kéz bőre. Hamar beszívódik és nem éreztem utána, hogy zsíros vagy ragacsos lenne.
A Nature Secrets kézkrémek eddig is tetszettek, főleg a barackos, de most új kedvenccel bővül a lista. Ez 5-ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

Kinyi

2015. augusztus 6.

Imádom ezt a kézkrémet! Ebben persze nagyban közrejátszik az illata. Imádom a gránátalmát és hozzájön még a vanília is... hmm isteni! És a tetejébe még a dolgát is elvégzi, a kezeim szépek és puhák. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

necra

2015. július 13.

Nagyon csúnya ekcémas a kezem. Semmi srm segített. Szanaszét repedt a kezem es láss csodát, ez a 300 forintos krem egy este alatt selymesse varazsolta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

xxEDITxx

2015. június 6.

Nagyon jó az illata, ápol is , hamar beszívódik, szóval kiváló termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Nagyon jó az illata, ápol is , hamar beszívódik, szóval kiváló termék!

Someone92

2015. május 3.

Ajándékba kaptam. Sokáig nem is használtam, mert úgy voltam vele, hogy biztos csak egy illatosított olcsó krém. Az ujjaim között elkezdett hámlani a bőr és csak ez a krém volt itthon, így elkezdtem vele kenni. Nagyon elégedett voltam a hatással , nagyon jól hidratálta a hámló száraz bőrömet és nem mellesleg isteni illata van. A parabén egyedül nem tetszik benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3