Oriflame

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Frissítő hatású szappan levendulaolajjal, fügekivonattal és hidratáló glicerinnel. Tisztává, puhává és rugalmasabbá teszi a bőrt.

sziluetta

2018. január 12.

Anyukám rendelte, hát elhasználódott, én nem vagyon nagy levendula rajongó, úgyhogy nem ugráltam az illatáért, de szépen tisztít, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

brigitta001

2016. október 25.

Szerintem ő kevésbé sikerült a többi szappanhoz viszonyítva. Magával a szappannal nincs baj, de én virágosabb illatra számítottam. A levendulát alig érezni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

zdoreebaba

2016. augusztus 29.

A természet édes íze jut eszembe róla. A csomagolása természetes, egyszerű, mégis ajándékként is megállja a helyét. Jól habzik, megfelelően tisztít és nem szárítja a kezeket. Az illata tartós. Aki nem szereti a sminklemosókat, akkor ezzel a szappannal is tökéletesen eltávolíthatja a napi szennyeződéseket bőrfelületéről. Számomra az egyik legjobb szappan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Airene

2016. február 12.

Nagyon szeretem az illatat, konnyu vele dolgozni a formaja miatt. Kremes allagu, jol habzik, sokaig eleg. Mindennapi hasznalat mellett sem szaritja a szaraz boromet. Sminklemosasra is alkalmas. Nem okoz szaraz, huzo, viszketo erzest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 12.

hatiay89

2016. január 10.

Imádom az illatát, tartós és nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

Imádom az illatát, tartós és nem is szárít.

orafka

2015. június 14.

az egyik kedvenc illatom a levendula, jól érezhető rajta! Krémes, lágy állagú. szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

JudithBeauty

2015. május 12.

Végre egy szappan, ami nem szárít. A többi Nature Secrets szappan is jó. Többször fogok rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

umpalumpa

2015. május 2.

Most melegebb időben nem bántja a kezem (nem okoz ekcémát), pedig illatos. Nekem sem szárít. Az állaga is szépen megmarad a végéig. Nem reped szét, nem mállik és lesz undi. Az illata is kellemes. A többi Nature Secrets szappant is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

mariann25

2015. május 1.

Imádom ezeket a szappanokat, tartósak az illatuk, és nem szárítanak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Imádom ezeket a szappanokat, tartósak az illatuk, és nem szárítanak!

jns.melinda

2013. április 2.

A katalógusban megszaglásztam az illatos oldat, ott tetszett, ennek hatására rendeltem meg. Élőben kicsit más már az illata, kicsit művi. Jó volt, átlagos szappan, kellemes habbal. Valamiért mégsem lopta be magát a szívembe, de már nem emlékszem miért, ha eszembe jut frissítek a véleményen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Propylene Glycol

Színező anyag. (Zöld)