Oriflame

Ár:   949 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmelinda1616, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Tápláló, öblítés nem igénylő hajpermet, amely könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Frissítő bodzavirág- és hidratáló almakivonatot és glicerint tartalmaz. Csökkenti a haj elektrosztatikus vonzását.

Kiszerelés: 150 ml

Macsek12

2015. július 10.

Nagyon szeretem,csak az illata nem tetszik annyira,tartós és nem elektromos a hajam utána.Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

bymboo

2014. november 29.

Bevált!Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 29.

Bevált!Imádom!

kissnoncsa

2014. március 8.

Imádom! Valamivel könnyebben kifésülhető a hajam és a tapintása, esése pedig teljesen olyan, mintha most léptem volna ki a fodrásztól!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

karakumsivatag

2013. június 1.

Nekem félhosszú a hajam, de így is szenvedek a kifésüléssel a szárítással. Nem volt túl nagy elvárásom, de kellemesen csalódtam. Az illata finom almás, de tényleg nem tart napokig. Amiért 5 csillagot adok, hogy kellemes tapintású és egészséges tartású, rugalmas lett tőle a hajam és az ára is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 1.

noncsi

2013. május 31.

Nagyon jó illata van, jól kifésülhetővé teszi a hajamat. Meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

dmelinda1616

2013. május 20.

Frissen kaptam ezt a hajpermetet és gyorsan ki is próbáltam, mert az almás-bodzás illata nagyon csábított. Festett, derékig érő, picit száraz hajam van, amit hajmosás után nehéz kifésülni. Ezen segített a hajpermet, viszont az illata másnap már nem érződött. Ezért 4es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színező anyag. (Zöld)