Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Illatos tusolózselé mentával, málnával és radírozó szemcsékkel. Energizálja a bőrt, eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Floree

2018. november 26.

Ilyen nekem is volt egy éve! Isteni jó illata volt, a nyári melegben fantasztikus volt vele tusolni. Emellett jól radírozott is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

eilthyr

2018. november 25.

valami bőrradírozós szemcsés, nem túl édes illatú tusfürdőt kerestem, így találtam rá. 750 ml-es kiszerelést vettem: sokáig kitart és mennyiség-ár-érték arányban igazán megéri! kicsit ugyan nehéz kezelni a flakont a nagy méret miatt, de ezt kárpótolja, hogy frissítő illatú, kellemes vele tusolni. kifejezetten ajánlom, ha valakinek elege van már a túl tömény édes illatú termékekből - a + menta miatt sokkal hűsítőbb, nem fullasztóan édeskés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

nita99kasler

2018. március 21.

A katalógusos illatmintán egészen más illata volt mint a valóságban.:( sajnos én is befürödtem (ha-ha) a jumbo kiszereléssel rögtön. Csak akkor használom ha a rendes tusfürdőm elfogy. Ez szerintem sosem fog elfogyni...:D elég szúrós-mű illata van számomra. A radirozószemcsék viszont nagyon jók benne..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Csipetke

2018. március 13.

Valami eszméletlen jó illata van. Sűrű radírozós szemcsékkel. Finomat tisztít és hidratál. Akármilyen fáradtan megyek el fürdeni mindig felfrissít az illata és felpezsdít. Egyetlen hátránya van mivel sűrű elég nehezen jön ki a flakonból mert túl puha. De gondolom ez már ilyen környezetvédelemmel kapcsolatos így nem vonok le ezért csillagot. Bármikor újra venném akár nyáron akár télen. Radírozó szemcséi vannak de mindennapos használatra alkalmas. Mióta ezt használom nem hámlik úgy a száraz bőröm sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Jeanette88

2017. október 24.

Rögtön a nagy kiszerelést vettem, sajnos. :( Az illata szuper, a radirozó szemcsékkel se lett volna bajom, ha itt ott sérülékenyebb bőröm nem irritálja, dörzsöli ki teljesen. :(
A negyedét sem tudtam elhasználni, mert a nagy kapkodásba folyton elfelejtem hogy nem mosakodhatok mindenhol ezzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Hiuz

2017. október 17.

Finom radírozás, isteni illat, hidratált bőr...ezzel mindent el is mondtam :) nagyon szeretek vele zuhanyozni, nekem valamiért málnás túrótorta illata van egy kis mentával, testápoló nélkül is puha marad utána a bőröm! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

B.Enci

2017. augusztus 15.

Szinte egész nyáron ezt használtam, annyira frissítő és hűsítő az illata :) a szemcsék benne nagyon finomak, számomra pont tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

IldiWolford

2017. július 3.

Majdnem mindennap használom, radírozni jól radíroz, nagyon szeretem, és az állaga is szuper. Az illatától többet vártam, nekem kicsit mű. De ettől függetlenül ujravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Flanna

2017. június 26.

Imádás! Az illata valami mennyei! Friss, üde málna. Kicsit sűrű, de hígítva is tökéletes. Mivel vannak benne radírozószemcsék, nagyon praktikus. Egyszerre végzed a tisztálkodást és radírozást, szerintem ez örök kedvenc marad. Külön jó pont, hogy jó nagy kiszerelésben kapható. Bár így, hogy az egész család oda van érte, lehetne nagyobb is. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Denny

2017. április 10.

Úgy egy éve használom, és meg vagyok vele elégedve. Az illata valami fantasztikus, mikor megérkezett legszívesebben megettem volna. :) Tetszik, hogy kíméletes, nem irritálja a bőrömet, bár a kis szemcsék benne lehetnének nagyobbak. Radírozó hatása kicsit gyenge, de így akár mindennap is használhatom, nem fogja a bőröm megsínyleni. 750 ml-t szoktam venni 1000 forintért, szerintem ez az ár nevetséges érte, mert nagyon sokáig elég. Bár kicsit macerás a nagy üveg, de ezt elnézem. Nyáron egyébként isteni használni, ilyenkor elengedhetetlen a fürdőszobában. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Propylene Glycol

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Színezék. Lilás piros.