Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Krémes állagú, pazar illatú sampon korpás hajra, bojtorján- és grépfrútmag-kivonattal. Gyengéden tisztítja és hidratálja a hajat. Csökkenti a haj sérülékenységét, nyugtatja és tisztítja a fejbőrt.

Loreley

2015. február 22.

Eddig bevált,jól habzik,tetszik az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Eddig bevált,jól habzik,tetszik az illata is.

Princess

2014. augusztus 12.

Hát a látható korpát eltünteti...de valahogy mégis viszket a fejbőröm..előttem szóló is említette ezt.. nem tudom, hogy ettől a terméktől, vagy a meleg miatt ( nagyon dús és hosszú hajam van). Az illatától viszont rosszul vagyok, olyan orvosi váróterem vagy nem is tudom mi jut róla eszembe :D pedig annyira szurkoltam neki..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Annie88

2013. március 7.

Szeretném szeretni, de sajnos pont arra nem jó, amire kitalálták. Nagyon tetszik az illata, az állaga, habzik is, tisztít is, viszont nagyon durván korpásodik tőle a hajam, és iszonyúan viszket a fejbőröm, mióta használom. :( Mese nincs, le kell cserélni, ha nem akarok folyton vakarózni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Beleza

2012. július 8.

felejtős, nekem ezek a szettek soha nem működnek, nem habzik, egy vagonnal kell elhasználni, h azt érezzem tisztított is vmit, ezért én már samponból CSAK Fructis-t veszek.azzal minden működik. balzsamja viszont remek!azt érdemes volt megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

Judiit

2012. július 6.

Jelenlegi samponom. Kénytelen voltam az egyik Dove sampon miatti korpásodásom és fejbőrgyulladásom miatt egy olyan sampont keresni, ami megoldja a problémám. Ő lett az.
Kellemes illata van (kicsit emlékeztet a Head & shoulders-re), nem habzik annyira, mint a dove. De már nem is viszket és korpásodik a fejbőröm. Nálam ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol