Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szöszike, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Száraz, igénybevett hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

giny96

2017. március 10.

Az illata miatt imádom, már a második flakonnal használom. Samponnak mindig úgy vagyok, hogy szinte "mindegy", ha nem károsít, zsírosít, akkor megfelel, inkább a balzsamra szoktam nagy hangsúlyt fektetni. Szóval imádom az illatát, napokig érezni a hajamon, és nem az a mű illat. Kevés is elég belőle és szépen habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Vivi92

2017. március 8.

A hajam állagával nincs gondom. Nem is szárít, nem is zsírosít. Szép. Az illatában csalódtam. Mindenki annyira dicsérte, én meg úgy vártam... És SEMMI. Semmi illatot nem érzek a hajamon, de még a flakonból sem egy nagy durranás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

DianeD

2017. február 14.

Régebben nagyon száraz volt a hajam (talán a rossz samponválasztástól), de miután megmosom ezzel a samponnal a hajam, mindig puha és bársonyos lesz. A kókuszillat is egy nagy bónusz, akár napokig is érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Vargane92

2016. november 24.

Imádom!!!!! Na ez az a sampon ami kell/kellett nekem széppé teszi a hajam és nagyon jól táplál is!!!:::Én ezt mindenkinek csak ajánlani tudom! Ami még + csillag hogy 3 nap után is érezni a finom kókusz illatát!!! :))) <3 Jah és a balzsamja is 5csillag!!!:)))Együtt a legjobb kombináció!!!:)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

tamasbobe47

2015. október 19.

Nagyon jó sampon nagyon puhává varázsolta a hajamat.Az illata is nagyon finom ,az ára is nagyon kedvező.5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

HN15

2015. február 21.

Egyáltalán nem vált be,nagyon gyorsan el is fogyott,de nem bánom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

Egyáltalán nem vált be,nagyon gyorsan el is fogyott,de nem bánom.

Gabcsu

2013. augusztus 16.

Nagyon jó kis sampon. Az igénybe vett hajamat rögtön helyre teszi a balzsammal együtt, ráadásul isteni illata van.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

liv17

2013. július 23.

Zsírosodó hajra tökéletes, az illata sokáig megmarad. Akciós áron a 400 ml-s kiszerelés szinte ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Tinuskaaa

2013. április 2.

nem tetszett... szállt tőle a hajam mindenfelé... viszont a hozzá tartozó balzsam egész megfelelő :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

tamimaci

2012. december 16.

Nekem nagyon kiszárítja a hajamat, sprőd lesz, pedig alapból nem száraz a hajam, hanem gyorsan zsírosodó - ezen nem változtat, 2 naponta mosom, bár ezért inkább a sapkát okolom.
Az illata finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

Az illata finom.